V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Reportáž z výstavy Sylvie Vašinové Radost z každé chvilky_leden 2021

  V Galerii Žlutý kopec je v lednu 2021 k vidění výstava Sylvie Vašinové s názvem Radost z každé chvilky. Kromě Česka Sylvie vystavovala i v Anglii, Francii, Švédsku a Rakousku. Výtvarnice nahlíží do světa seniorů, kteří hledají krásu v každém okamžiku. Díla jsou plná barev a radosti ze života. Obrazy jsou zpracovány malbou akrylem, akvarelem či enkaustikou. Tvorba Sylvie Vašinové dokazuje, že věk je jenom číslo!

  Výstava je tentokrát určena především pro pacienty MOÚ (z důvodu zákazu návštěv).

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru