V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Reportáž z výstavy obrazů malířky Anity Steinocherové_září 2020

  Reportáž z další krásné výstavy v Galerii Žlutý kopec. Výstava obrazů malířky Anity Steinocherové, jejímž mottem je „Plňte si své sny! Začít se dá kdykoliv!“, potrvá až do úterý 29. září. Obrazy si můžete přijít prohlédnout každý všední den do 18:00 hodin. Malířka ráda tvoří pro konkrétní osoby nebo do konkrétních prostor. Vytváří nejraději velkoformátová díla. Obrazy jsou velmi různorodé, nejen barevností, ale i technikou a strukturou.

   
   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru