V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Reportáž z výstavy obrázků Yvony Novákové_listopad 2020

  Brněnská rodačka Yvonna Nováková už od mládí inklinovala k tvůrčí profesi. Po studiu na Umprum, oboru propagační grafika, působila na pozici grafika a designéra v reklamě. Její tvorba je odlehčená, svěží a humorná. Vychází z pozorování lidí, kteří jsou pro ni pramenem inspirace. Humorné situace přenáší do výtvarné podoby kombinovanou technikou, která spočívá v ručním kreslení převedeném do počítače a následném vybarvení. Hraje si s barvami i náměty, mnohá její díla jsou určena nejen dospělým, ale i dětem. Podívejte se na reportáž.

   

   

  Výstava Yvony Novákové představuje její obrázkovou tvorbu v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) v listopadu 2020. Tentokrát určena především pro pacienty MOÚ (z důvodu zákazu návštěv).


   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru