V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  ReDiMed - Radiologické komunikační centrum T3C

   

  (dále jen Komunikační centrum T3C)

  je systém určený pro přenos obrazových dat pacienta mezi zdravotnickými zařízeními. Systém umožňuje posílání snímků všech RDG a NM modalit, strukturovaných zpráv a dalších dat DICOM. Ke snímkům je možné přikládat další soubory, např. dokumenty, prezentace. Systém podporuje posílání materiálů mezi PACS systémy, TomoCon pracovními stanicemi nebo TomoCon pracovní stanicí a PACS systémy.

  Systém zajišťuje správu přenosu a garantuje, že přenášená data nebudou z T3C Serveru odstraněna dřív, než budou příjemcem úspěšně přijata a dekódována. Přenos na Server nebo z něj je obnovitelný, tj. když nastane krátké přerušení připojení k síti, přenos pokračuje tam, kde byl přerušen. V případě krátkodobého přerušení spojení pokračuje přenos automaticky, bez nutnosti zásahu uživatele. Přenášená data jsou automaticky bezztrátově komprimována, čímž se ušetří až 50 % přenášeného objemu.

  Přenos je chráněn asymetrickým šifrováním, což znamená, že data může dešifrovat pouze adresát. Proto není možné získat informace o pacientech ani čtením nebo odposloucháváním komunikace, či sledováním nebo napadením T3C Serveru. K podepisování přenášených dat se používá digitální podpis, takže mohou být přijímána a odesílána pouze důvěryhodná a známá data. Je nemožné falšovat data nebo se vydávat za někoho jiného. Na Serveru je udržována databáze důvěryhodných a známých klientů, a pouze oni jsou oprávněni k přístupu na Server.

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru