Masarykův onkologický ústav od 16.3.2020 do 14.4.2020 (na dobu 30 dnů) ruší všechny preventivní onkologické prohlídky u zdravých osob a všechna kontrolní vyšetření u onkologických pacientů, u kterých byla ukončena onkologická léčba a v současnosti nemají žádné projevy onkologického onemocnění. Dále platí zákaz návštěv a další omezení. Každému bude při vstupu změřena teplota.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Protikorupční opatření

   
  V návaznosti na usnesení vlády ze dne 17. 12. 2018 č. 855, kterým vláda schválila Vládní koncepci boje s korupcí na léta 2018 až 2022, usnesení vlády ze dne 20. 11. 2018 č. 769 kterým vláda schválila aktualizované znění Rámcového rezortního interního protikorupčního programu a taktéž v návaznosti na příkaz ministra č. 22/2019 a služební předpis státního tajemníka v Ministerstvu zdravotnictví č. 16/2019 „Rezortní interní protikorupční program Ministerstva zdravotnictví“ byla v Masarykově onkologickém ústavu přijata následující protikorupční opatření:
   
  Zřízení zvláštních kontaktních adres pro přijímání podnětů v oblasti korupce:
  • protikorupční e-mailová adresa: protikorupce@mou.cz
    
  • protikorupční telefonní linka s číslem: 543 242 577.

  Tyto kontakty jsou Vám k dispozici a můžete sem napsat či zavolat vaše připomínky a náměty.

  V obou případech zde vznesené náměty budou analyzovány odpovědným pracovníkem a následně budou přijímána adekvátní opatření.

  Osoba oprávněná přijímat a vyřizovat podněty v oblasti korupční problematiky:

  Mgr. Martin Hájíček, právník Právního oddělení

   

  Smlouvy s hodnotou plnění nad 50 000 Kč bez DPH jsou v souladu se zákonem č. 340/2015 Sb., o registru smluv, ve znění pozdějších předpisů, uveřejňovány prostřednictvím registru smluv. Smlouvy vyhledáte na tomto odkaze: https://smlouvy.gov.cz/vyhledavani po zadání IČ: 00209805 do vyhledávacího formuláře.

  Ke stažení

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru