V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Projekt VZP - Mějte prostatu pod kontrolou

   

  Jak je na tom vaše prostata, můžete zjistit, pokud se zapojíte do projektu „Časný záchyt rakoviny prostaty“. Karcinom prostaty, nejčastější nádorové onemocnění u mužů, každý rok postihne téměř 7 000 mužů.

  V současné době běží projekt VZP ve spolupráci s Českou urologickou společností. Na potřebná vyšetření mohou zájemci získat příspěvek od VZP ve výši až 2 100 Kč.

  KDY PROJEKT PROBÍHÁ:  od října 2017 až do listopadu 2018

  KOMU JE PROJEKT URČEN: pojištěncům VZP, kteří nedluží na veřejném zdravotním pojištění; mužům ve věku 50–65 let věku

  KDE SE DO PROJEKTU MŮŽETE ZAPOJIT: v ordinaci urologické péče a na webových stránkách Nadačního fondu Muži proti rakovině – partnera České urologické společnosti pro tento projekt -  www.muziprotirakovine.cz

  Vyšetření je diskrétní, odborníka si vyberete sám, nepotřebujete doporučení od vašeho praktického lékaře.

  CO K PŘIHLÁŠENÍ POTŘEBUJETE: průkaz pojištěnce VZP

  CO PROHLÍDKA OBSAHUJE: nadstandardní laboratorní i urologické výkony potřebné k odhalení případného karcinomu

  KDO PROHLÍDKU HRADÍ: pojištěnec, a to v hotovosti přímo v ordinaci lékaře, od lékaře obdrží doklad o úhradě provedené prohlídky a vytištěný, lékařem potvrzený, elektronický voucher

  JAK ZÍSKÁTE PŘÍSPĚVEK: na kterémkoli klientském pracovišti VZP předložíte Žádost o finanční příspěvek spolu s originálem dokladu o úhradě prohlídky a voucherem, který vám lékař vystavil. Od VZP obdržíte na svůj bankovní účet finanční příspěvek v maximální výši až 2 100 Kč, avšak ne vyšší, než je hodnota úhrady na předloženém dokladu

  KDY SI O PŘÍSPĚVEK MŮŽETE POŽÁDAT: po ukončení všech vyšetření nejpozději však do konce listopadu 2018

  VZP si vyhrazuje právo ukončit projekt v jeho průběhu, a to při vyčerpání přidělených finančních prostředků. Další informace o projektu jsou na www.vzp.cz.

   

  Zdroj: www.vzp.cz

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru