• Menu Menu
 • CZ EN
 •  

  Projekt "Modernizace a obnova přístrojového vybavení Masarykova onkologického ústavu"

   

  Masarykův onkologický ústav je úspěšným žadatelem 14. výzvy IOP v prioritní oblasti 3.2 a), v rámci které realizuje projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení Masarykova onkologického ústavu.

  Realizace projektu započala 1. ledna 2014.

  Předmětem projektu je doplnění potřebných zdravotnických prostředků resp. udržení stávajícího počtu pro zajištění definovaných standardů KOC v Brně. Projekt svým zaměřením dopadá na všechna pracoviště vyjmenovaná v rámci standardu a zabezpečí tak komplexnost poskytované péče pacientům MOÚ.

  Do projektu je zahrnuto 8 přístrojů. 3 přístroje obnovují stávající na sklonku životnosti, nebo poruchové (digitální C rameno pro brachyterapii, digitální skiagrafie, tkáňový procesor pro histologii). K rozšíření stávajícího systému o nové komponenty dojde u plánovacího sytému pro radioterapii, bude pořízena jedna plánovací stanice a u multifunkčního systému pro včasnou diagnostiku a endoskopickou léčbu nádorů zažívacího traktu.

  Zcela nové přístroje pak budou: multifunkční systém operačních sálů pro endoskopickou diagnostiku a operování, analyzátor močového sedimentu a stolní radiografický systém bioptických preparátů.

   

  Globální cíl projektu: Zkvalitnění zajištění dostupné zdravotní péče na úrovni standardů KOC

  Specifické cíle projektu:

  • zajištění bezpečnosti pacientů
  • včasná a přesná diagnostika
  • zajištění dostatečných kapacit pro radioterapeutickou léčbu
  • zajištění nízko invazivních operačních metod
  • optimalizace provádění zdravotních výkonů pomocí přístrojové techniky
  • modernizace prováděných metod pomocí přístrojové techniky
  • obnova zastaralých přístrojů

  Termín realizace od 1. 1. 2014 do 31. 7. 2015.

   

   

  Projekt modernizace

   

  www.strukturalni-fondy.cz/iop

   
   

  Ke stažení

  Galerie

  Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto01 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto02 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto03 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto04
  Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto05 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto06 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto07 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto08
  Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto09
   
  Poslední kontrola stránky odpovědnou osobou proběhla dne: 6. února 2019 9:35. Za správnost obsahu odpovídá Ing. Leoš Tomaštík.
  Jméno Ing. Leoš Tomaštík
  E-mail tomastik@mou.cz
  Telefon 543134118
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ