V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Projekt "Modernizace a obnova přístrojového vybavení Masarykova onkologického ústavu"

   

  Masarykův onkologický ústav je úspěšným žadatelem 14. výzvy IOP v prioritní oblasti 3.2 a), v rámci které realizuje projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení Masarykova onkologického ústavu.

  Realizace projektu započala 1. ledna 2014.

  Předmětem projektu je doplnění potřebných zdravotnických prostředků resp. udržení stávajícího počtu pro zajištění definovaných standardů KOC v Brně. Projekt svým zaměřením dopadá na všechna pracoviště vyjmenovaná v rámci standardu a zabezpečí tak komplexnost poskytované péče pacientům MOÚ.

  Do projektu je zahrnuto 8 přístrojů. 3 přístroje obnovují stávající na sklonku životnosti, nebo poruchové (digitální C rameno pro brachyterapii, digitální skiagrafie, tkáňový procesor pro histologii). K rozšíření stávajícího systému o nové komponenty dojde u plánovacího sytému pro radioterapii, bude pořízena jedna plánovací stanice a u multifunkčního systému pro včasnou diagnostiku a endoskopickou léčbu nádorů zažívacího traktu.

  Zcela nové přístroje pak budou: multifunkční systém operačních sálů pro endoskopickou diagnostiku a operování, analyzátor močového sedimentu a stolní radiografický systém bioptických preparátů.

   

  Globální cíl projektu: Zkvalitnění zajištění dostupné zdravotní péče na úrovni standardů KOC

  Specifické cíle projektu:

  • zajištění bezpečnosti pacientů
  • včasná a přesná diagnostika
  • zajištění dostatečných kapacit pro radioterapeutickou léčbu
  • zajištění nízko invazivních operačních metod
  • optimalizace provádění zdravotních výkonů pomocí přístrojové techniky
  • modernizace prováděných metod pomocí přístrojové techniky
  • obnova zastaralých přístrojů

  Termín realizace od 1. 1. 2014 do 31. 7. 2015.

   

   

  Projekt modernizace

   

  www.strukturalni-fondy.cz/iop

   
   

  Ke stažení

  Galerie

  Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto01 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto02 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto03 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto04
  Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto05 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto06 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto07 Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto08
  Projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení - Foto09
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru