V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky,  maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Návštěvy jsou povoleny pouze v době od 14:00 do 17:00 hod, k jednomu pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  červenec
  Po Út St Čt So Ne
  1 2345
  6789101112
  1314 1516171819
  20212223242526
  2728293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  PRIMÁŘ/PRIMÁŘKA ODDĚLENÍ LABORATORNÍ MEDICÍNY (OLM)

  PRIMÁŘ/PRIMÁŘKA ODDĚLENÍ LABORATORNÍ MEDICÍNY (OLM)
  Oddělení: ODDĚLENÍ LABORATORNÍ MEDICÍNY (OLM)

   

  Ředitel Masarykova onkologického ústavu

   

  vyhlašuje výběrové řízení na obsazení vedoucího pracovního místa

   

  PRIMÁŘ/PRIMÁŘKA ODDĚLENÍ LABORATORNÍ MEDICÍNY (OLM)

   

  Odborné požadavky:

  • lékař/ka se specializovanou způsobilostí v oboru klinická biochemie dle zák. č. 95/2004 Sb., v platném znění.

   

  Ostatní požadavky:

  • minimálně 8 let praxe v daném oboru,

  • spolehlivost, pečlivost a plné pracovní nasazení na svěřeném pracovišti, 

  • řídící, organizační a komunikační schopnosti,

  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost,

  • zájem o vědeckou práci.

  Písemná přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:

  • návrh koncepce řízení pracoviště na období 5 let, se zaměřením na oblast:
  1. zajištění provozu (včetně organizace práce, zajištění lidských zdrojů, spolupráce s ostatními pracovišti),
  2. indikátorů hospodaření a kvality (včetně návrhů na jejich použití pro hodnocení pracoviště a motivaci zaměstnanců),
  3. podpory zavádění inovací a výzkumné činnost.

   

  Dále požadujeme:

  • životopis a prosté kopie dokladů o dosaženém vzdělání včetně dokladu o získané specializované způsobilosti (neplatí pro zaměstnance MOÚ),

  • kopii licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře/ky a primáře/ky v příslušné odbornosti nebo doložení podané žádosti o licenci ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře/ky a primáře/ky, která musí splňovat kritéria požadovaná ČLK pro vydání takové licence,

  • u uchazečů ze zahraničí doložení kopie podané žádosti o uznání odborné a/nebo specializované způsobilosti k výkonu povolání v ČR, která musí splňovat kritéria požadovaná MZ ČR pro tento účel. V případě lékařů předpoklad k získání licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře/ky a primáře/ky,

  • výpis z rejstříku trestů (s datem vystavení ne starším 3 měsíců),

  • čestné prohlášení a osvědčení dle zákona č. 451/1991 Sb. pokud nebylo doloženo dříve (povinné pro zaměstnance narozené před datem 1.12.1971).

   

  Pracoviště OLM provádí laboratorní vyšetření zaměřené na diagnostiku a monitorování stavu onkologických pacientů, laboratorní screening maligních onemocnění, podílí se na zpracování vzorků pro klinická hodnocení a pro banku biologického materiálu, poskytuje konzultační služby v oblasti laboratorní medicíny, především v problematice nádorových markerů. Vyšetření uskutečňovaná na OLM zahrnují oblast klinické biochemie, klinické hematologie, imunohematologie, imunoanalýzy, molekulární diagnostiky, sérologie virových onemocnění a další.

  Externím uchazečům doporučujeme vykonat návštěvu pracoviště, nejpozději však 7 dnů před konáním výběrového řízení s cílem získat konkrétní poznatky o případném budoucím pracovišti
  ve smyslu poznání jeho struktury a organizace. Zájemce se předem ohlásí v sekretariátu ředitele MOÚ Ing. Leoně Šafránkové na tel. čísle: 543 134 103 a následně mu bude umožněna prohlídka pracoviště.

  Další informace poskytne: náměstek pro léčebně preventivní péči doc. MUDr. Igor Kiss, Ph.D. Kontakt: tel.: 543 134 113, 543 134 102, email: kiss@mou.cz

  Uchazeči splňující podmínky a stanovené požadavky budou písemně pozváni k výběrovému řízení. Předpokládaný termín výběrového řízení mezi 10. 8. až 14. 8. 2020 (dle domluvy s uchazeči).

  Nástup na pozici dle dohody.

   

  Termín pro zaslání přihlášek je stanoven do 5. srpna 2020 včetně. Písemné přihlášky označte
  „VŘ PRIMÁŘ/KA ODDĚLENÍ LABORATORNÍ MEDICÍNY“ a zašlete na adresu:

  Masarykův onkologický ústav

  Oddělení personální a mzdové

  Žlutý kopec 7

  656  53 Brno

   

   

  Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání v MOÚ

  Dle ustanovení § 30 odst. 2 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, smí Masarykův onkologický ústav vyžadovat v souvislosti s jednáním před vznikem pracovního poměru od fyzické osoby, která se u něj uchází o práci jen údaje, které bezprostředně souvisejí s uzavřením pracovní smlouvy. Krom identifikačních a kontaktních údajů uchazečů o zaměstnání jsou pro Masarykův onkologický ústav relevantní informace vztahující se ke kvalifikaci, pracovní praxi, dovednostem a znalostem dotyčného uchazeče o zaměstnání.


  Následující informace slouží k zajištění plné a transparentní informovanosti uchazečů o zaměstnání jako subjektů údajů, o zpracování jejich osobních údajů MOÚ jakožto správcem osobních údajů:

  Plné informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání v MOÚ

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru