Masarykův onkologický ústav od 16.3.2020 do 14.4.2020 (na dobu 30 dnů) ruší všechny preventivní onkologické prohlídky u zdravých osob a všechna kontrolní vyšetření u onkologických pacientů, u kterých byla ukončena onkologická léčba a v současnosti nemají žádné projevy onkologického onemocnění. Dále platí zákaz návštěv a další omezení. Každému bude při vstupu změřena teplota.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  duben
  Po Út St Čt So Ne
  12345
  67 89101112
  1314 1516171819
  2021 2223242526
  2728 2930
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Přehlídka M. Zelené_prosinec 2018

  Přehlídka M. Zelené_prosinec 2018
   
   

  Ve  středu 12. prosince  2018 se uskutečnila umělecká přehlídka módní a umělecké návrhářky Marie Zelené nazvaná Návraty k hodnotám.

  Autorka kromě večerních modelů tvoří také umělecké modely, společně se svojí dcerou Martinou Hrnčířovou, které znázorňují krásy České a Slovenské republiky, a to pomocí fotografií přenesených na šaty. Nyní mají ve své kolekci asi 70 takových modelů, některé z nich ukazují krásu Prahy, Brna (katedrály sv. Petra a Pavla), Bratislavy, Slovácka, Krkonoš, slovenské přírody atd.

  Některé modely se skládají z šatů, které předvádí jedna modelka, některé se skládají ze tří modelů a některé dokonce z pěti, které postupně složí obraz slovenských Tater. Tyto modely prezentují na různých důležitých akcích při příležitosti prezentace České a Slovenské republiky, zvláště letos, kdy si připomínáme vyročí 100 let od vzniku Československa. Modely představují na speciální tématickou hudbu a když je to možné, tak pomocí speciální videoprojekce, která diváky provede místem na šatech. Kolekci zakončuje Československá státní hymna. Do projektu jsou zapojeny také děti, vnoučátka Marie Zelené, čtyřletá Eliška a sedmiletý Tomáš, které tyto modely také prezentují a sklízejí velký úspěch.

  Část této kolekce byla připravena do MOÚ. Byly zde předvedeny jak modely pro Česko, tak pro Slovensko, které představilo sedm modelek a také děti Tomáš a Eliška. Zúčastnily se osobně také Marie Zelená a Martina Hrnčířová v roli modelky. Podobná akce se konala v ústavu poprvé.

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru