V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Pozvánka_BOD 2016

  BOD 2016

   
   

  Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,


  dovolte, abychom vás jménem pořádající instituce a organizačního výboru pozvali k účasti na XL. Brněnské onkologické dny (BOD) a XXX. Konferenci pro nelékařské zdravotnické pracovníky (KNZP), které se uskuteční ve dnech 27. – 29. dubna 2016 v kongresovém pavilonu E brněnského výstaviště. Bude pro nás velkou ctí, příjmete-li toto pozvání právě v roce, kdy obě konference slaví svá významná výročí.

  Během své existence si BOD i KNZP získaly takovou přízeň účastníků, že se staly největší celostátní odbornou akcí, jež zahrnuje všechny profese zabývající se onkologickou problematikou. Čtyřicet let setkávání nelze jen tak pominout, obzvlášť jsou-li mezi námi zakladatelé a pamětníci prvních Brněnských onkologických dnů. Připravujeme proto vyjímečné slavnostní zahájení, při kterém bychom se s nimi chtěli poohlédnout k počátkům BOD a současně si připomenout vývoj, který v onkologii za uvedené období nastal. Jsme přesvědčeni, že BOD i KNZP tento vývoj vždy nejenom objektivně reflektovaly, ale k němu v našich podmínkách i významně přispívaly.

  Tradice a význam obou konferencí jsou pro nás velkým závazkem, stejně tak jako vaše vysoká účast a spokojenost. V loňském roce konference navštívilo téměř 1 500 účastníků, prezentováno bylo více než 400 příspěvků, z toho přes 300 formou přednášek. Programová pestrost a kvalita patří k hlavním charakteristikám odborné části BOD a KNZP a vaše přednášky a postery k ní významně přispívají. Pevně věříme, že stejně tak tomu bude i v letošním roce a již nyní se na vaše příspěvky těšíme. Připomínáme, že registrace k aktivní účasti a zasílání abstrakt jsou možné jen elektronicky do 7. 3. 2016, a to prostřednictvím těchto internetových stránek konference: www.onkologickedny.cz.

  Vždy nás těšilo, že obě konference jsou pro své účastníky i příjemnou společenskou událostí, místem, kde se rádi setkávají se svými kolegy a přáteli. Pevně věříme, že tomu tak bude i v celém průběhu letošních Brněnských onkologických dnů a Konference pro nelékařské zdravotnické pracovníky. Mimořádnými příležitostmi k tomu budou slavnostní otevření expozic, oslavný blok ke 40. výročí BOD a zejména společenský večer.

   

  Přejeme konferencím úspěch a všem účastníkům příjemně strávený čas!

   

   

  ZEH_0440.jpg

  doc. MUDr. Marek Svoboda, Ph.D.

  náměstek ředitele pro vědu, výzkum a výuku

  předseda organizačního a programového výboru BOD

   

  ZEH_0329.jpg

  PhDr. Jana Kocourková, MBA

  náměstkyně ředitele pro nelékařské zdravotnické pracovníky

  předsedkyně programového výboru KNZP

   

  Zaloudik.jpg

  prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc.

  ředitel Masarykova onkologického ústavu                              

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru