V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Pořizování fotografií ze společenských a vzdělávacích akcí

   

  Upozorňujeme účastníky námi pořádaných společenských a vzdělávacích akcí, že z konání těchto akcí pořizujeme fotografické záznamy, které dále prezentujeme na webových stránkách, které spravuje Masarykův onkologický ústav (dále jen „MOÚ“) příp. prostřednictvím webových stránek souvisejících s činností MOÚ nebo prostřednictvím internetových serverů sloužících mimo jiné i ke sdílení fotografií. Fotografické záznamy mohou být zveřejněny také ve vnitřní síti MOÚ, která je přístupná pouze zaměstnancům MOÚ.

  Účastník takové akce bere na vědomí, že tyto záznamy mohou být dále zpracovávány a zveřejňovány. Jedná se pouze o pořizování situačních záběrů, pořizovaných za účelem představení naší činnosti laické i odborné veřejnosti nebo pacientům MOÚ. K těmto záběrům nejsou záměrně přiřazovány identifikační údaje, které by dotyčnou osobu přímo identifikovaly. Pokud si účastník takové akce nepřeje zachycení a další šíření své podobizny na pořizovaných fotografiích, musí tyto informace poskytnout přítomné osobě, zajišťující organizaci akce, s dostatečným předstihem před zahájením konání akce. V případě, že nebude možné pořízení fotografie s Vaší podobiznou i přes veškeré naše úsilí zabránit, bude záviset na Vašem rozhodnutí, zda se takové akce zúčastníte či nikoliv.

  Pokud si po skončení akce prostřednictvím pověřence pro ochranu osobních údajů (dpo@mou.cz) požádáte o stažení fotografického záznamu zachycujícího Vaši podobiznu z důvodu Vaší ochrany v souvislosti se zpracováním osobních údajů fyzických osob, provedeme všechny nezbytné kroky k nápravě dané situace a ke stažení a k výmazu příslušných snímků, které mohou být zveřejněny na webových stránkách přístupných široké veřejnosti, popř. i ve vnitřní síti MOÚ, která je přístupná pouze zaměstnancům MOÚ.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru