V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2021
  květen
  Po Út St Čt So Ne
  12
  34 56789
  1011 1213141516
  1718 1920212223
  24 25 2627282930
  31
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Poradna nutričních terapeutů on-line

  Objednejte si radu nutričního terapeuta přes online videokonferenci.

   

  Pro připojení k videokonferenci použijte prohlížeč Chrome a k počítači připojené audiovybavení (mikrofon, sluchátka). Chete-li přenášet i obraz, pak lze samozřejmě připojit kameru. V případě nekvalitního (pomalejšího) připojení do internetu videokameru vypněte.

  Přihlášení ke konzultaci (spuštění videokonference) použijte odkaz a přihlašovací údaje, které Vám budou zaslány na Váš uvedený e-mail. Vidoekonferenční místnost bude spuštěna přibližně 5 minut před plánovaným začátkem konzultace, abyste si mohl/a zkontrolovat funkčnost Vašich technických prostředků.

  Videokonferenci můžete také spustit ze svého mobilního zařízení v aplikaci Jitsi Meet, která je ke stažení v příslušném store (Google Play, App Store)

  Videonávod k použití aplikace Jitsi:

  https://www.youtube.com/watch?v=iQnxlHd8nOg


  Možnost tlumočení do znakové řeči.

  Nutriční terapeutky v MOÚ se specializují na výživu při onkologickém onemocnění a jeho léčbě. V období léčby onkologického onemocnění je důležitý dobrý stav výživy. Toho lze dosáhnout konzumací pestré stravy se zastoupením všech živin (bílkovin, sacharidů, tuků, vitamínů a minerálních látek).

  Konkrétní dietní doporučení naleznete na webových stránkách Masarykova onkologického ústavu ke stažení ZDE.

  Pro individuální doporučení se můžete obrátit také i na poradnu pro výživu onkologických pacientů, telefonní číslo 543135246 (4226).


  Informace o zdracování osobních údajů v MOÚ

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru