V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Podnět/připomínka subjektu údajů

   

  Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit s jakýmkoliv podnětem ke zpracování osobních údajů v MOÚ. Primárním kontaktním místem, kde budeme rádi za vaše podněty a připomínky ke zpracování vašich osobních údajů nebo k možnému porušení zásad zpracování osobních údajů nebo k nastavenému systému jejich ochrany, je pověřenec pro ochranu osobních údajů MOÚ.

  S vašimi podněty/připomínkami se na pověřence obracejte prostřednictvím elektronického formuláře (viz níže) nebo na e-mailovou adresu dpo@mou.cz případně pro písemnou komunikaci využijte adresu sídla MOÚ, kdy své písemnosti můžete směřovat přímo na pověřence pro ochranu osobních údajů MOÚ.

  Vaše podněty můžete podávat i anonymně.

   

   

  Podnět/připomínka subjektu údajů
  (oznamovatel bere na vědomí, že se podnětem MOÚ nemusí zabývat, jestliže nebude možné poskytnuté informace ověřit, zároveň bere na vědomí, že mu nemůže být odpovězeno)

   

  Pro úspěšné a rychlé vyřízení podnětu/připomínky vás prosíme o uvedení identifikačních údajů (není povinné, pokud si přejete zůstat v anonymitě) a co nejvíce přesný popis vaší připomínky/podnětu.

  (přesná adresa včetně PSČ)

  Jestliže subjekt údajů podává podnět/připomínku v elektronické formě, poskytne se mu informace o vyřízení v elektronické formě na e-mail uvedený ve formuláři, pokud subjekt údajů nepožádá o jiný způsob. Rovněž můžete požádat o zaslání odpovědi formou dokumentu chráněného heslem, k tomu je zapotřebí uvést telefonní číslo, kam vám bude v SMS zasláno heslo pro otevření dokumentu.

   

  Vaše kontaktní údaje pro případné dotazy MOÚ pro upřesnění informací nebo pro zaslání odpovědi (není povinné v případě, že si dále nepřejete být kontaktován/a):


   

  Informace o zpracování osobních údajů:

  Podáním připomínky/podnětu ke zpracování osobních údajů berete na vědomí, že Masarykův onkologický ústav (IČO: 00209805) dále jen „MOÚ“, jako správce osobních údajů, bude v nezbytném rozsahu zpracovávat vaše osobní údaje uvedené ve formuláři za účelem zajištění vyřízení a evidence vaší připomínky/vašeho podnětu, pro potřeby komunikace v souvislosti s jejich vyřízením a pro plnění právních povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů.  Právním základem zpracování osobních údajů je dle čl. 6 odst. 1 písm. f) obecného nařízení o ochraně osobních údajů oprávněný zájem správce (interní administrativní potřeby včetně tvorby a vedení evidencí; zajištění důkazů pro případ nutnosti obhajoby a ochrany práv MOÚ). Poskytnutí vašich osobních údajů je dobrovolné bez jejich poskytnutí, ale není MOÚ schopný s vámi o vašem podnětu/připomínce komunikovat a plnit související povinnosti při uplatnění vašich práv. Bližší informace o zásadách zpracování osobních údajů a o vašich právech, které souvisejí se zpracováním osobních údajů, naleznete na webové stránce MOÚ v záložce MOÚ v části Ochrana osobních údajů.

  Poskytnutím osobních údajů ve formuláři má MOÚ za to, že nemáte výhrady k jejich zpracování k uvedeným účelům a z uvedených právních důvodů.

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru