V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Podávání informací o zdravotním stavu pacienta

   

  Informace o zdravotním stavu pacienta se poskytují osobám, u kterých pacient souhlasil, aby byly informovány.
   
  Vedle toho lze poskytovat tyto informace osobám blízkým pacientovi, jde-li o pacienta, který nemůže s ohledem na svůj zdravotní stav určit osoby, které mohou být informovány (to, že jste osobou blízkou pacientovi, je nutné prokázat např. rodným či oddacím listem). V tomto případě se poskytují pouze informace o aktuálním zdravotním stavu pacienta (pokud pacient dříve vyslovil zákaz sdělovat informace o svém zdravotním stavu určitým osobám blízkým, lze informaci těmto osobám poskytnout pouze v případě, že je to v zájmu ochrany jejich zdraví nebo ochrany zdraví další osoby, a to pouze v nezbytném rozsahu).
   
  Jste-li výše uvedenou osobou, obraťte se prosím s žádostí o poskytnutí informací na ošetřujícího lékaře pacienta, popř. na primáře oddělení.
   
  Zdravotnický pracovník je povinen ověřit vaši totožnost (prostřednictvím občanského průkazu, cestovního pasu apod.), aby zjistil, zda poskytuje informace oprávněné osobě.
   
  Berte prosím na vědomí, že z důvodu bezpečnosti našich pacientů a ochrany jejich údajů neposkytujeme zásadně informace po telefonu.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru