• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  Podatelna MOÚ

  Informace o provozu podatelny a o podmínkách přijímání dokumentů

   
   
  • adresa pro doručování dokumentů v listinné (analogové) a digitální podobě:

  Masarykův onkologický ústav
  Žlutý kopec 7
  656 53  Brno

  • úřední hodiny centrální podatelny MOÚ:

  pondělí – pátek: 7.00 – 14.30
  polední přestávka: 12.00 – 12.30

  • identifikátor datové schránky:

  7vqnyc6

  • přehled datových formátů dokumentů obsažených v datové zprávě, ve kterých MOÚ přijímá dokumenty v digitální podobě:

  txt, rtf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, PDF o velikosti maximálně 10 MB

  • přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých MOÚ přijímá dokumenty v digitální podobě:

  CD-R/CD-RW, DVD-R/DVD-RW, USB (flash disk, externí disk). USB zařízení jsou přípustná pouze ta, která nevyžadují instalaci ovladačů nebo jiného SW při připojení k počítači. Technické nosiče dat se vrací pouze na vyžádání.

  • způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo počítačového programu, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému nebo na informacích zpracovávaných veřejnoprávním původcem:

  Dokumenty s chybným datovým formátem nebudou přijaty a odesílatel bude upozorněn na nutnost zaslání zprávy ve formátu, ve kterém MOÚ datové zprávy přijímá. Soubory se škodlivým kódem budou odmítnuty a případně smazány a lze-li určit odesílatele bude upozorněn na nepřijetí dokumentu z důvodu infikované zprávy škodlivým kódem.

  • důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě:

  Pokud je MOÚ dodán dokument v listinné podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem, nebo dokument v digitální  podobě, který není ve formátu, nebo na přenosném technickém nosiči dat, který  podatelna MOÚ přijímá a lze-li určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, bude vyrozuměn odesílatel o zjištěné vadě dokumentu a stanoví se další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, pak se  takový dokument nezpracovává. Stejně tak se nezpracovává dokument doručený v listinné podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky  vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal.

   
  Poslední kontrola stránky odpovědnou osobou proběhla dne: 5. prosince 2015 0:00. Za správnost obsahu odpovídá Ing. Radek Vach.
  Jméno Ing. Radek Vach
  E-mail vach@mou.cz
  Telefon 543134200
  *
  *
  *
   
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ