V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2021
  květen
  Po Út St Čt So Ne
  12
  34 56789
  1011 1213141516
  1718 1920212223
  24 25 2627282930
  31
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Podatelna MOÚ

  Informace o provozu podatelny a o podmínkách přijímání dokumentů

   
   
  • adresa pro doručování dokumentů v listinné (analogové) a digitální podobě:

  Masarykův onkologický ústav
  Žlutý kopec 7
  656 53  Brno

  • úřední hodiny centrální podatelny MOÚ:

  pondělí – pátek: 7.00 – 14.30
  polední přestávka: 12.00 – 12.30

  • identifikátor datové schránky:

  7vqnyc6

  • přehled datových formátů dokumentů obsažených v datové zprávě, ve kterých MOÚ přijímá dokumenty v digitální podobě:

  txt, rtf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, PDF o velikosti maximálně 20 MB

  • přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých MOÚ přijímá dokumenty v digitální podobě:

  CD-R/CD-RW, DVD-R/DVD-RW, USB (flash disk, externí disk). USB zařízení jsou přípustná pouze ta, která nevyžadují instalaci ovladačů nebo jiného SW při připojení k počítači. Technické nosiče dat se vrací pouze na vyžádání.

  • způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo počítačového programu, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému nebo na informacích zpracovávaných veřejnoprávním původcem:

  Dokumenty s chybným datovým formátem nebudou přijaty a odesílatel bude upozorněn na nutnost zaslání zprávy ve formátu, ve kterém MOÚ datové zprávy přijímá. Soubory se škodlivým kódem budou odmítnuty a případně smazány a lze-li určit odesílatele bude upozorněn na nepřijetí dokumentu z důvodu infikované zprávy škodlivým kódem.

  • důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě:

  Pokud je MOÚ dodán dokument v listinné podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem, nebo dokument v digitální  podobě, který není ve formátu, nebo na přenosném technickém nosiči dat, který  podatelna MOÚ přijímá a lze-li určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, bude vyrozuměn odesílatel o zjištěné vadě dokumentu a stanoví se další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, pak se  takový dokument nezpracovává. Stejně tak se nezpracovává dokument doručený v listinné podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky  vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru