V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Podatelna MOÚ

  Informace o provozu podatelny a o podmínkách přijímání dokumentů

   
   
  • adresa pro doručování dokumentů v listinné (analogové) a digitální podobě:

  Masarykův onkologický ústav
  Žlutý kopec 7
  656 53  Brno

  • úřední hodiny centrální podatelny MOÚ:

  pondělí – pátek: 7.00 – 14.30
  polední přestávka: 12.00 – 12.30

  • identifikátor datové schránky:

  7vqnyc6

  • přehled datových formátů dokumentů obsažených v datové zprávě, ve kterých MOÚ přijímá dokumenty v digitální podobě:

  txt, rtf, doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, PDF o velikosti maximálně 10 MB

  • přehled přenosných technických nosičů dat, na kterých MOÚ přijímá dokumenty v digitální podobě:

  CD-R/CD-RW, DVD-R/DVD-RW, USB (flash disk, externí disk). USB zařízení jsou přípustná pouze ta, která nevyžadují instalaci ovladačů nebo jiného SW při připojení k počítači. Technické nosiče dat se vrací pouze na vyžádání.

  • způsob nakládání s datovými zprávami, u kterých byl zjištěn výskyt chybného datového formátu nebo počítačového programu, který je způsobilý přivodit škodu na informačním systému nebo na informacích zpracovávaných veřejnoprávním původcem:

  Dokumenty s chybným datovým formátem nebudou přijaty a odesílatel bude upozorněn na nutnost zaslání zprávy ve formátu, ve kterém MOÚ datové zprávy přijímá. Soubory se škodlivým kódem budou odmítnuty a případně smazány a lze-li určit odesílatele bude upozorněn na nepřijetí dokumentu z důvodu infikované zprávy škodlivým kódem.

  • důsledky doručení neúplného anebo poškozeného dokumentu v analogové podobě nebo dokumentu v digitální podobě:

  Pokud je MOÚ dodán dokument v listinné podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky vnímatelným způsobem, nebo dokument v digitální  podobě, který není ve formátu, nebo na přenosném technickém nosiči dat, který  podatelna MOÚ přijímá a lze-li určit odesílatele a jeho kontaktní údaje nebo elektronickou adresu odesílatele, bude vyrozuměn odesílatel o zjištěné vadě dokumentu a stanoví se další postup pro její odstranění. Nepodaří-li se ve spolupráci s odesílatelem vadu dokumentu odstranit, pak se  takový dokument nezpracovává. Stejně tak se nezpracovává dokument doručený v listinné podobě, který je neúplný nebo poškozený tak, že jej nelze zobrazit uživatelsky  vnímatelným způsobem a současně z něj nelze určit, kdo jej odeslal.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru