• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2017
  prosinec
  Po Út St Čt So Ne
  123
  45678910
  1112 1314151617
  18 19 2021222324
  25262728293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže

  Masarykův onkologický ústav nevyhlásil žádnou sbírku plyšových hraček pro svoje pacienty. Proto prosíme, abyste do ústavu tyto hračky neposílali. Naše hygienická opatření a snížená imunita dětských onkologických pacientů nám nedovoluje přijímat jakékoli použité hračky. Děkujeme za pochopení.

   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Plavba za zdravím_září 2017

  Plavba za zdravím_září 2017
   
   

  Pozvali jsme Vás na akci, kterou už tradičně připravuje za začátku školního roku Liga proti rakovině Brno společně s Masarykovým onkologickým ústavem v Brně a Fakultou sportovních studií Masarykovy Univerzity.

  Plavba za zdravím se uskutečnila v neděli 10. září 2017 od 14:00 v přístavišti brněnské přehrady. Na souši i na palubě byly pro všechny zájemce o zdravý životní styl poskytnuty odborné informace z oblasti výživy, odvykání kouření, pohybových aktivit, prevence civilizačních onemocnění, ale i léčbě.

  Liga proti rakovině Brno je dobrovolné občanské sdružení, jehož cílem je snižování počtu onkologických onemocnění v naší populaci a včasný záchyt nádorového onemocnění. Soustředí se na výchovu k nekuřáctví, zdravému způsobu života, ale i na zmírnění utrpení pacientů s nádorovým onemocněním a zlepšení kvality jejich života. Poskytuje poradenství a pomoc onkologickým pacientům i zdravým lidem, podporuje výzkum v oblasti prevence a léčby nádorů. Iniciuje publikační činnost v oblasti osvětových materiálů pro veřejnost.

  Masarykův onkologický ústav v Brně je specializovaným onkologickým centrem s nadregionální působností, jedinečný svého druhu v České republice. Na jednom místě jsou zde soustředěny všechny nezbytné medicínské obory pro zajištění komplexní onkologické péče, která zahrnuje prevenci, epidemiologii, diagnostiku, jednotlivé modality protinádorové léčby, rehabilitaci. Jeho pracovníci se také zaměřují na vědecko-výzkumnou činnost včetně základního výzkumu. Je to pracoviště s pre- i postgraduální výukou lékařů a zdravotníků a s osvětovou činností zaměřenou na širokou veřejnost.

  Plavba za zdravím je určena všem věkovým kategoriím, od malých dětí až po ty dříve narozené. Plavba i program jsou zdarma.

  Akci jsme poprvé uspořádali v roce 2002 a nutno podotknout, že měla Plavba vždy velký ohlas. Pokaždé se jí zúčastnilo několik stovek zájemců o zdravý životní styl.

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ