V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  říjen
  Po Út St Čt So Ne
  1234
  56 7891011
  12 13 14 15161718
  19 20 2122232425
  262728 293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Plavba za zdravím_září 2015

  Plavba za zdravím_září 2015
   

  Liga proti rakovině Brno společně s Masarykovým onkologickým ústavem v Brně,  Kardiovizí z FN u svaté Anny a Fakultou sportovních studií  MU uspořádali tradiční akci Plavba za zdravím, která se konala v neděli 13. 9. v přístavišti  brněnské přehrady.

  Na souši i na palubě byly pro všechny zájemce o zdravý životní styl poskytnuty odborné informace z oblasti výživy, odvykání kouření, pohybových aktivit, prevence civilizačních onemocnění, ale i léčbě. Program na souši začal od 13 hodin - návštěvníci mohli zjistit, jaká je úroveň jejich kondice, zkusit zodpovědět test o výživě, změřit si oxid uhelnatý ve vydechovaném dechu, analyzovat svůj nutriční stav. Parník Lipsko vyplul ve 14 hodin z přístaviště. Na palubě se poskytovaly informace o zdravém životním stylu, k dispozici byly  přístroje na měření složení těla, smokerlyzer, testy zdatnosti. Jako doprovod hrál a zpíval Michal Škrla.

  Liga proti rakovině Brno je dobrovolné občanské sdružení, jehož cílem je snižování počtu onkologických onemocnění v naší populaci a včasný záchyt nádorového onemocnění. Soustředí se na výchovu k nekuřáctví, zdravému způsobu života, ale i na zmírnění utrpení pacientů s nádorovým onemocněním a zlepšení kvality jejich života. Poskytuje poradenství a pomoc onkologickým pacientům i zdravým lidem, podporuje výzkum v oblasti prevence a léčby nádorů. Iniciuje publikační činnost v oblasti osvětových materiálů pro veřejnost.

  Masarykův onkologický ústav v Brně je specializovaným onkologickým centrem s nadregionální působností, jedinečný svého druhu v České republice. Na jednom místě jsou zde soustředěny všechny nezbytné medicínské obory pro zajištění komplexní onkologické péče, která zahrnuje prevenci, epidemiologii, diagnostiku, jednotlivé modality protinádorové léčby, rehabilitaci. Jeho pracovníci se také zaměřují na vědecko-výzkumnou činnost včetně základního výzkumu. Je to pracoviště s pre- i postgraduální výukou lékařů a zdravotníků a s osvětovou činností zaměřenou na širokou veřejnost.

  Plavba za zdravím je určena všem věkovým kategoriím, od malých dětí až po ty dříve narozené. Plavba i program jsou zdarma.
   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru