V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Plán akcí v MOÚ

  Březen

  Všechny akce zrušeny! Zákaz návštěv.

   
   

  3. března

  První charitativní módní přehlídka začíná v Galerii Žlutý kopec od 15.30.

  Uvidíte nejen zajímavé modely, ale i vkusné paruky.

   

  5. března

  Přijďte na vernisáž Ivany Kašparové, členky uměleckého spolku Parnas. Olejomalby zachycují především baletní scenérii, na akci zatančí Dominika Rybářová. Začátek je v 15.30 v Galerii Žlutý kopec

   

  10. března

  Do Galerie Žlutý kopec přijďte v 15.30 na vystoupení Pavly Roof, Otakara Holce a Pavly Střechové. V programu nazvaném A la Ella zazní swingové písně z 30. - 50. let v původní podobě.

   

  18. března

  Do Galerie Žlutý kopec zveme v 15.30 na Red Hat Choir Experiment – pěvecký sbor skládající se z IT odborníků. V repertoáru najdeme africké spirituály, úpravy českých lidových písní i meditativní zpěvy z Taizé.

   

  24. března

  Vystoupení dua Gott revival začíná v Galerii Žlutý kopec od 15.30. Písně legendárního zpěváka nezůstanou zapomenuty.

   

  25. března

  Velikonoční prodejní výstava v prostorách výtvarné dílny MOÚ potrvá od 9 do 17 hodin. Můžete zakoupit krásné dekorace pro velikonoční výzdobu i jarní dárky pro své blízké.

   

  26. března

  Dalibor Štrunc a studenti Konzervatoře Brno navštíví Galerii Žlutý kopec od 15.30. Kromě cimbálu uslyšíte i smyčcový kvartet.

   

   

  Každou středu od 15.00 hodin se koná v přednáškovém sále KKOP ve 4. patře Švejdova pavilonu odborný seminář pro lékaře. Program najdete na adrese:

  https://www.mou.cz/vzdelavaci-akce-pro-lekare-farmaceuty-a-jine-odborne-pracovniky/t2095

  __________________________________________________________________________________________

  MAMMA HELP centrum Brno zve na své akce, které se konají vždy ve středu od 15 hodin v prostorách MAMMA HELP centrum Brno, Nerudova 7, 602 00 Brno.

  4. 3.  Terapeutické malování s Adou.

  11.3. O mamince, která si ostříhala vlásky – čtení z knížky pro děti od Lenky Pelánkové.

  17.3. Přednáška Týden uvědomění si mozku se cvičením paměti.

  25.3. Velikonoce se blíží – tradiční výroba velikonočních dekorací s Růženkou.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru