• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  Plán akcí v MOÚ

  Říjen

   
   

  4. října

  Galerie Žlutý kopec v 15.30 – vernisáž výstavy poeticky laděných obrázků Dagmar Dorovské. Na klávesy zahraje Daniel Dorovský.

   

  9. října

  Komponovaný pořad spisovatelky Markéty Harasimové a zpěvačky i herečky Jitky Osička začíná v 15. 30 v Galerii Žlutý kopec. Autorské čtení doplní herecká improvizace.

   

  11. října

  Na koncert žáků ZUŠ Jaroslava Kvapila přijďte do Galerie Žlutý kopec v 15.30. Kromě vztahu k hudbě rozvíjí škola s bohatou tradicí v dětech kladné vlastnosti – vytrvalost a schopnost překonávat překážky.

   

  18. října

  Galerii Žlutý kopec v 15.30 navštíví RNDr. Růžena Gregorová, vedoucí geologicko - paleontologického oddělení Moravského zemského muzea.
  Její poutavá přednáška nese název Zkameněliny v legendách a mýtech.
   

   

  Každou středu od 15.00 hodin se koná v přednáškovém sále KKOP ve 4. patře Švejdova pavilonu odborný seminář pro lékaře. Program najdete na adrese:

   https://www.mou.cz/vzdelavaci-akce-pro-lekare-farmaceuty-a-jine-odborne-pracovniky/t2095

   

  MAMMA HELP centrum Brno zve na své akce, které se konají vždy ve středu od 15 hodin v prostorách MAMMA HELP centrum Brno, Nerudova 7, 602 00 Brno.

  5.10.   Malování s Adou – arteterapie

  10.10. Výroba obrázků ubrouskovou metodou s Lenkou.

  17.10. Sraz v centru s kolektivem a členkami Mamma HELP centra Olomouc ve 13 hodin , ve 14 hodin procházka na Špilberk, v 15 hodin komentovaná prohlídka výstavy ke 100 letům výročí vzniku republiky.

  24.10. Babinec s ochutnávkou zdravých pokrmů , výměnou receptů a soutěží o nejchutnější dobrotu ( placičky, jednohubky, koláče apod.)

  31.10.Malování a zdobení písmenek ze dřeva do dětských pokojů pro maminky a babičky. Nutnost do konce září objednat počet kusů a typ písmenka.

   
  Poslední kontrola stránky odpovědnou osobou proběhla dne: 12. října 2018 6:32. Za správnost obsahu odpovídá Mgr. Markéta Jetelová.
  Jméno Mgr. Markéta Jetelová
  E-mail marketa.jetelova@mou.cz
  Telefon 543134301
  *
  *
  *
   
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ