• Menu Menu
 • CZ EN
 •  

  Plán akcí v MOÚ

  Duben

   
   

  3.dubna

  Navštivte prodejní Velikonoční výstavu ve výtvarné dílně MOU od 9 do 17 hodin. K dispozici budou slupovací obrázky, kraslice, velikonoční vazby, keramika a další dárky zaměřené na svátky jara. V této souvislosti bude výtvarná dílna v pondělí a úterý (1. – 2. 4.) uzavřena.

   

  4. dubna

  V 15.30 hodin začíná v Galerii Žlutý kopec vernisáž obrazů výstavy tří brněnských výtvarníků – Dennyho Zahradníka, Ivany Olšanské a Evy Florecity Zahradníkové.

   

  9. dubna

  Smíšený pěvecký sbor Lumír vystoupí v Galerii žlutý kopec v 15.30.

   

  16. dubna

  V 15:30 vystoupí v Galerii Žlutý kopec skupina  "DNA - Dej Nám Akord". Skupina zpívá a cappella spirituály, jazz a vokální úpravy. Více na https://www.dejnamakord.cz/

   

  25. dubna

  Na přednášku Gyaji Khang – zapomenutá hora přijďte Do Galerie Žlutý kopec v 15.30. Horolezkyně Olga Nováková zdolala nepálskou sedmitisícovku, přiblíží prvovýstup severozápadní stěnou.

   

  Každou středu od 15.00 hodin se koná v přednáškovém sále KKOP ve 4. patře Švejdova pavilonu odborný seminář pro lékaře. Program najdete na adrese:

  https://www.mou.cz/vzdelavaci-akce-pro-lekare-farmaceuty-a-jine-odborne-pracovniky/t2095

   

  MAMMA HELP centrum Brno zve na své akce, které se konají vždy ve středu od 15 hodin v prostorách MAMMA HELP centrum Brno, Nerudova 7, 602 00 Brno.

   

  3. 4. Terapeutické malování s Adou

  10. 4. Velikonoce se blíží – pleteme velikonoční pomlázky. Kdo může, přineste
  sebou vrbové proutí.

  17. 4. Výměna semínek – přijďte se podělit o své rady a zkušenosti s pěstováním,
  sázením a nezapomeňte vzít sebou nejrůznější semínka.

   
  Poslední kontrola stránky odpovědnou osobou proběhla dne: včera, 23. dubna 2019 9:46. Za správnost obsahu odpovídá Mgr. Markéta Jetelová.
  Jméno Mgr. Markéta Jetelová
  E-mail marketa.jetelova@mou.cz
  Telefon 543134301
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ