V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2019
  duben
  Po Út St Čt So Ne
  12 3 4567
  8 9 10 11 121314
  15 16 1718192021
  2223 24 25262728
  2930
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Perfect time

  Perfect time
   
   

  Pozvali jsme Vás na koncert brněnské skupiny Perfect Time, který se v Galerii Žlutý kopec MOÚ uskutečnil v úterý 28. května 2019.

  Perfect Time je pětičlenné hudební uskupení hrající progresivní vintage jazz. Drží se jazzového standardu, ve stálé nabídce má vyzrálé české swingové lahůdky a nestydí se ani za vybrané kousky šansonu. To vše podávají servírované se špetkou decentně voleného humoru.

  Recept na jejich kompaktní zvuk spočívá ve správně dávkovaných ingrediencích: základem je bezesporu zpěv. Melodie se ukrývá v armaturách saxofonů, bez harmonie akordeonu a klavíru se ale neobejde. Klavír kromě toho obstarává i  bas, jenž jde v rytmu s retrofuturistickou valchou.

  Perfekt Time Brno vystupuje v tomto složení: Anežka Špinlerová – zpěv, Matěj Fouma – akordeon, Petr Chadim – saxofon, Vojta Vozáb – bicí a Martin Špinler – klávesy.

  Poslechnout si je můžete také na jejich webových stránkách – http://www.perfecttimebrno.cz/hudebni-ukazky/

  Tato skupina se v ústavu představila poprvé a my jsme velice rádi, že za pacienty přicházejí také noví muzikanti, kteří přinášejí s sebou zase jiný žánr i rytmus a temperament. Ale to nejdůležitější je, že nás čekalo příjemné odpoledne, které umožnilo nemocným přijít na jiné myšlenky a alespoň na chvíli zapomenout na své problémy.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru