Masarykův onkologický ústav od 16.3.2020 do 14.4.2020 (na dobu 30 dnů) ruší všechny preventivní onkologické prohlídky u zdravých osob a všechna kontrolní vyšetření u onkologických pacientů, u kterých byla ukončena onkologická léčba a v současnosti nemají žádné projevy onkologického onemocnění. Dále platí zákaz návštěv a další omezení. Každému bude při vstupu změřena teplota.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Parkování u MOÚ

   
  • Možnosti parkování vozidel u areálu MOÚ:

  1 - parkoviště při ulici Tvrdého - parkoviště je do odvolání mimo provoz kvůli novému vchodu pro pacienty

  2 - stání a parkoviště na východní straně areálu - příjezd ulicí Roubalova (v některých mapách je udávána jako Tomešova)

  3 - parkoviště u Wernerova a Bakešova pavilonu - parkoviště je do odvolání mimo provoz z důvodu stavebních prací v okolí

  4 - stání a parkoviště na východní straně areálu - příjezd ulicí Roubalova (v některých mapách je udávána jako Tomešova) - stejný příjezd jako k parkovišti č. 2

  5 - placené parkoviště u kruhového objezdu

  Další možnost parkování je na ulici Žlutý kopec mezi Masarykovým a Švejdovým pavilonem - upozorňujeme návštěvníky, že ulice Žlutý kopec je veřejnou komunikací a je třeba dodržovat dopravní značení.

   

  Parkování v MOÚ bez č. 1 a 3 (z navigace)

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru