V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Parkování u MOÚ

   

  PŘED VSTUPEM DO MOÚ VÁM BUDE ZMĚŘENA TEPLOTA!

   

  Vstup do Masarykova onkologického ústavu možný pouze po změření tělesné teploty a pouze s rouškou. Teplota bude změřena každému, osoby bez teploty a projevů infekce budou vpuštěny dál, ostatní půjdou speciálním vchodem a budou vyšetřeni (přesný postup najdete v pokynech pro pacienty a další osoby).

  Pokud nemáte roušku, můžete si ji zakoupit v rouškomatu u hlavního vchodu nebo využít nabídky šitých roušek dodávaných dobrovolníky.

  Více informací získáte na tel. čísle 800 222 322.

  Vstupy_všední den Vstupy_víkend a svátky

   

  • Možnosti parkování vozidel u areálu MOÚ:

  Pikonka ZTP k parkování - parkoviště pro pro osobní vozy.

  P2 - stání a parkoviště na východní straně areálu - příjezd ulicí Roubalova (v některých mapách je udávána jako Tomešova)

  P3 - parkoviště u Wernerova a Bakešova pavilonu - parkoviště je do odvolání mimo provoz z důvodu stavebních prací v okolí

  P4 - stání a parkoviště na východní straně areálu - příjezd ulicí Roubalova (v některých mapách je udávána jako Tomešova) - stejný příjezd jako k parkovišti č. 2

  P5 - placené parkoviště u kruhového objezdu

  Další možnost parkování je na ulici Žlutý kopec mezi Masarykovým a Švejdovým pavilonem - upozorňujeme návštěvníky, že ulice Žlutý kopec je veřejnou komunikací a je třeba dodržovat dopravní značení.

   

  Parkování v MOÚ bez č. 1 a 3 (z navigace)

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru