V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve vyjmenovaných prostorách a pro určité skupiny pacientů a návštěvníků,  maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Návštěvy jsou povoleny pouze v době od 14:00 do 17:00 hod, k jednomu pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Pacientská rada

   

  Pacientská rada (PR) existuje v ústavu od roku 2017. Jejím cílem je pomáhat řešit problémy, se kterými se návštěvníci ústavu setkají, reagovat na podněty pacientů, které by mohly potažmo zlepšit jak prostředí ústavu, tak léčbu nemocných, i zprostředkovávat kontakt pacientů s vedením ústavu.

  Kdy se tedy na Pacientskou radu obrátit? (několik příkladů)

  • Dostali jste edukační leták či brožuru, týkající se vašeho onemocnění a nenašli jste v něm odpovědi na všechny otázky, které vás trápí?

  • Nebyl leták, který se týká vašeho onemocnění nebo vyšetření k dispozici?

  • Při prostudovávání edukačních materiálů vám byla některá pasáž, některý odborný výraz nesrozumitelný a nenašli jste vysvětlení?

  • Máte nápad, jak zlepšit prostředí ambulancí nebo lůžkových oddělení?

  • Setkali jste se při návštěvě ústavu s něčím, co vám vadilo, s čím jste se neztotožnili a myslíte si, že by se dala chyba napravit?

  • Můžete sami nějakým způsobem pomoci našim pacientům?

  Jejími členy jsou zástupci lůžkových i ambulantních oddělení, pacientských organizací i pacientů a vedoucí a hlavní koordinátorkou je tisková mluvčí (TM) ústavu PhDr. Zuzana Joukalová.

   

  Obrátit se na Pacientskou radu je možné třemi způsoby:

  Galerie

  Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada Pacientská rada
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru