• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  OU Cvrčovice - módní přehlídka_červen 2018

  OU Cvrčovice - módní přehlídka_červen 2018
   
   

  Pozvali jsme Vás na módní přehlídku, kterou si pro naše pacienty a jejich přátele připravili žáci Odborného učiliště Cvrčovice. Uskutečnila se v úterý 19. června 2018 v naší Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu). Byly na ní předváděny modely, které si sami navrhli a vytvořili. Poprvé přišli do MOÚ zpříjemnit pobyt našim pacientům 29. května 2007. A od té doby ústav navštěvují vždy na konci školního roku.

  Modely, které žáci učiliště navrhují a předvádějí, jsou velice vkusné a na rozdíl od mnoha návrhů renomovaných návrhářů se dají bez problémů uplatnit v normálním všedním životě.

  Odborné učiliště ve Cvrčovicích v současnosti navštěvuje kolem 100 žáků, rozdělených do 10 tříd. Škola zajišťuje výuku podle osmi vzdělávacích programů: Šití oděvů, Kuchařské práce, Prodavačské práce, Zahradnické práce, Květinářské práce a aranžérské práce, Cukrářské práce, Provoz domácnosti a Údržba veřejné zeleně. Získané dovednosti mohou žáci prezentovat na výstavkách výrobků ve škole i na veřejnosti. Škola se každoročně a často s velkým úspěchem účastní regionálních soutěží odborných učilišť a sama pořádá obdobné oborové soutěže ve svém areálu.

  Pokud byste se chtěli dovědět další podrobnosti o tomto učilišti, podívejte se na jejich webové stránky www.oucvrcovice.cz

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ