V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Onkologie v nové etapě_Lidové noviny 12. 2. 2020

   

  Lidové noviny 12. února  v rubrice Medicína přinesly obšírné informace o léčbě nádorových onemocnění. Ty čerpají z rozhovorů s našimi pracovníky - ředitelem prof. MUDr. Markem Svobodou, Ph.D., přednostou Kliniky radiační onkologie prof. MUDr. Pavlem Šlampou, CSc., přednostou Kliniky komplexní onkologické péče doc. MUDr. Igorem Kissem, Ph.D., doc. MUDr. Oldřichem Coufalem, Ph.D. z Kliniky operační onkologie a s primářkou Oddělení epidemiologie a genetiky nádorů doc. MUDr. Lenkou Foretovou, Ph.D. Přečtěte si podrobnosti:

  Ke stažení

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru