V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Onkologie v nové etapě_Lidové noviny 12. 2. 2020

   

  Lidové noviny 12. února  v rubrice Medicína přinesly obšírné informace o léčbě nádorových onemocnění. Ty čerpají z rozhovorů s našimi pracovníky - ředitelem prof. MUDr. Markem Svobodou, Ph.D., přednostou Kliniky radiační onkologie prof. MUDr. Pavlem Šlampou, CSc., přednostou Kliniky komplexní onkologické péče doc. MUDr. Igorem Kissem, Ph.D., doc. MUDr. Oldřichem Coufalem, Ph.D. z Kliniky operační onkologie a s primářkou Oddělení epidemiologie a genetiky nádorů doc. MUDr. Lenkou Foretovou, Ph.D. Přečtěte si podrobnosti:

  Ke stažení

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru