V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Objednací doby pacientů na zdravotní výkony

   

  Sledování a uveřejňování objednacích dob pacientů na zdravotní výkony

   

  Objednací doby pacienta na provedení plánovaného zdravotního výkonu či vyšetření patří meziukazatele výkonnosti a dostupnosti poskytovaných zdravotních služeb. Sledováním objednacích dobse získají Informace, které lze využívat jako zpětnou vazbu pro potřeby řízení a vzájemnéhoporovnávání situace u jednotlivých poskytovatelů zdravotních služeb a k trvalému zvyšováníkvality poskytované zdravotní péče.

  Masarykův onkologický ústav sleduje a zveřejňuje v souladu s Minimálními požadavky pro zavedení Interního systému hodnocení kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb, které jsou uveřejněny ve Věstníku MZ ČR č.16/2015, objednací doby přesahující u plánovaných zdravotníchvýkonů 2 měsíce a u vyšetření 3 týdny, a to jedenkrát za 6 měsíců.

   

  Pracoviště MOÚ Vyšetření Objednací doba k 30. 1. 2020
  Oddělení radiologie CT 8 týdnú / záchyt 2 týdny

  Oddělení radiologie

  MR (neakutní)

  8 týdnů

  Oddělení radiologie MMG 8 týdnů

  Oddělení radiologie

  UZ (neakutní)

  10 týdnů

  Oddělení nukleární medicíny PET 4 týdny
  Oddělení nukleární medicíny PET/CT (FDG) 8 týdnů
  Oddělení nukleární medicíny PET/CT (cholin/axumin) 8 týdnů

  Gastroenterologické oddělení

  Kolonoskopie

  4 týdny

  Gastroenterologické oddělení EUS 4 týdny

   

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru