V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Objednací doby pacientů na zdravotní výkony

   

  Sledování a uveřejňování objednacích dob pacientů na zdravotní výkony

   

  Objednací doby pacienta na provedení plánovaného zdravotního výkonu či vyšetření patří meziukazatele výkonnosti a dostupnosti poskytovaných zdravotních služeb. Sledováním objednacích dobse získají Informace, které lze využívat jako zpětnou vazbu pro potřeby řízení a vzájemnéhoporovnávání situace u jednotlivých poskytovatelů zdravotních služeb a k trvalému zvyšováníkvality poskytované zdravotní péče.

  Masarykův onkologický ústav sleduje a zveřejňuje v souladu s Minimálními požadavky pro zavedení Interního systému hodnocení kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb, které jsou uveřejněny ve Věstníku MZ ČR č.16/2015, objednací doby přesahující u plánovaných zdravotníchvýkonů 2 měsíce a u vyšetření 3 týdny, a to jedenkrát za 6 měsíců.

   

  Pracoviště MOÚ Vyšetření Objednací doba k 30. 6. 2020
  Oddělení radiologie CT 2 týdny/ 8 týdnů neakutní

  Oddělení radiologie

  MRI

  2 týdny/ 10 týdnů neakutní

  Oddělení radiologie MMG 1 týden intervence/ 10 týdnů diagnostika
  Oddělení radiologie MMG screening 5 týdnů

  Oddělení radiologie

  UZ

  12 týdnů/ 24 týdnů

  Oddělení nukleární medicíny PET/CT (FDG) 2 týdny
  Oddělení nukleární medicíny PET/CT (cholin/axumin) 4 týdny

  Gastroenterologické oddělení

  Kolonoskopie

  5 týdnů

  Gastroenterologické oddělení EUS 4 týdny

   

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru