• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  Objednací doby pacientů na zdravotní výkony

   

  Sledování a uveřejňování objednacích dob pacientů na zdravotní výkony

   

  Objednací doby pacienta na provedení plánovaného zdravotního výkonu či vyšetření patří mezi ukazatele výkonnosti a dostupnosti poskytovaných zdravotních služeb. Sledováním objednacích dob se získají informace, které lze využívat jako zpětnou vazbu pro potřeby řízení a vzájemného porovnávání situace u jednotlivých poskytovatelů zdravotních služeb a k trvalému zvyšování kvality poskytované zdravotní péče.

  Masarykův onkologický ústav sleduje a zveřejňuje v souladu s Minimálními požadavky pro zavedení interního systému hodnocení kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb, které jsou uveřejněny ve Věstníku MZ ČR č.16/2015, objednací doby přesahující u plánovaných zdravotních výkonů 2 měsíce a u vyšetření 3 týdny a to jedenkrát za 6 měsíců.

   

  Pracoviště MOÚ Vyšetření Objednací doba k 31. 7. 2018
  Oddělení radiologie CT 9 týdnú / záchyt 2 týdny

  Oddělení radiologie

  MR (neakutní)

  10 týdnů

  Oddělení radiologie

  UZ (neakutní)

  8 týdnů

  Gastroenterologické oddělení

  Kolonoskopie

  4 týdny

   

   

   
  Poslední kontrola stránky odpovědnou osobou proběhla dne: 2. srpna 2018 8:50. Za správnost obsahu odpovídá Mgr. Tereza Malá.
  Jméno Mgr. Tereza Malá
  E-mail tmala@mou.cz
  Telefon 543135226
  *
  *
  *
   
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ