• Menu Menu
 • CZ EN
 •  

  Objednací doby pacientů na zdravotní výkony

   

  Sledování a uveřejňování objednacích dob pacientů na zdravotní výkony

   

  Objednací doby pacienta na provedení plánovaného zdravotního výkonu či vyšetření patří mezi ukazatele výkonnosti a dostupnosti poskytovaných zdravotních služeb. Sledováním objednacích dob se získají informace, které lze využívat jako zpětnou vazbu pro potřeby řízení a vzájemného porovnávání situace u jednotlivých poskytovatelů zdravotních služeb a k trvalému zvyšování kvality poskytované zdravotní péče.

  Masarykův onkologický ústav sleduje a zveřejňuje v souladu s Minimálními požadavky pro zavedení interního systému hodnocení kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb, které jsou uveřejněny ve Věstníku MZ ČR č.16/2015, objednací doby přesahující u plánovaných zdravotních výkonů 2 měsíce a u vyšetření 3 týdny a to jedenkrát za 6 měsíců.

   

  Pracoviště MOÚ Vyšetření Objednací doba k 31. 1. 2019
  Oddělení radiologie CT 9 týdnú / záchyt 2 týdny

  Oddělení radiologie

  MR (neakutní)

  10 týdnů

  Oddělení radiologie

  UZ (neakutní)

  8 týdnů

  Gastroenterologické oddělení

  Kolonoskopie

  4 týdny

   

   

   
  Poslední kontrola stránky odpovědnou osobou proběhla dne: 18. února 2019 11:57. Za správnost obsahu odpovídá Mgr. Tereza Malá.
  Jméno Mgr. Tereza Malá
  E-mail tmala@mou.cz
  Telefon 543135226
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ