• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  Neřeš … a pojď na AVON Pochod proti rakovině prsu!

   

  Neřešíme styl, lajky ani fyzičku – to jediné, co má smysl, je vyjádřit podporu pacientkám i jejich rodinám a bojovat za to jediné, co má smysl, za zdraví.  Oblékněte stylové tričko z dílny návrháře Lukáše Macháčka a zúčastněte se už po 17. AVON Pochodu proti rakovině prsu. Koná se v sobotu 10. června 2017.

  Startuje se tradičně ze Staroměstského náměstí v Praze, kde se můžete těšit např. na Campanu Batucadu i taneční vystoupení finalistky StarDance a ambasadorky AVON Pochodu  Olgy Šípkové, která společně se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem roztančí desítky tisíc návštěvníků. Program začíná v 10 a oficiální start bude ve 12 hodin. Trasu dlouhou 3,7 km jistě zvládnou i rodiny s dětmi a kočárky, vede na ostrov Štvanice. Tam vystoupí například Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy, Sto zvířat, Sebastian, Peter Bič Project, Mikolas Josef, November 2nd, Campana Batucada či Mirai.

  Doufáme, že se zapojí do projektu ještě více lidí a společně tak pomůžeme zásadně  zlepšit vyhlídky žen s diagnózou této zákeřné nemoci. Rovněž nás těší, že se pochodu každoročně účastní známé tváře, například herečka Soňa Norisová, Vanda Hybnerová, moderátor Petr Vágner a letos se novou ambasadorkou stala Gabriela Lašková, moderátorka hlavní zpravodajské relace TV Prima.

  Těšíme se na viděnou na AVON Pochodu 2017 – 10. června. Nic neřešte a přijďte! AVON již na projekty boje proti zákeřné rakovině věnoval přes 100 milionů korun, pomozte nám znovu i vy.

  Zdroj: www.zdravaprsa.cz

   
  Jméno
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ