V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Nabídka klientům VZP

  VZP ČR přispívá svým pojištěncům na preventivní onkologickou prohlídku.

   

  Na absolvovaná a uhrazená vyšetření můžete opět – stejně jako v loňském roce - získat příspěvek od VZP ve výši až 3 000 Kč.

   

   
   

   

  KOMU JE PROJEKT URČEN: pojištěncům VZP starším 35 let, kteří nedluží na veřejném zdravotním pojištění.

  Vyšetření je zcela diskrétní, zahrnuje laboratorní a další výkony potřebné k odhalení případného karcinomu. K prohlídce není třeba doporučení praktického lékaře.

  JAK ZÍSKÁTE PŘÍSPĚVEK: na kterémkoli klientském pracovišti VZP předložíte originál dokladu o úhradě preventivní prohlídky.  Po splnění stanovených podmínek projektu, obdržíte od VZP na bankovní účet finanční příspěvek v maximální výši až 3 000 Kč.

  Podrobné informace o projektu jsou na

  https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhody-a-prispevky/podminky-pro-cerpani-financnich-prispevku

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru