Masarykův onkologický ústav od 16.3.2020 do 30.4.2020 ruší všechny preventivní onkologické prohlídky u zdravých osob a všechna kontrolní vyšetření u onkologických pacientů, u kterých byla ukončena onkologická léčba a v současnosti nemají žádné projevy onkologického onemocnění. Dále platí zákaz návštěv a další omezení. Každému bude při vstupu změřena teplota.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Nabídka klientům VZP

  VZP ČR přispívá svým pojištěncům na preventivní onkologickou prohlídku.

   

  Na absolvovaná a uhrazená vyšetření můžete opět – stejně jako v loňském roce - získat příspěvek od VZP ve výši až 3 000 Kč.

   

  K dispozici jsou výsledky z roku 2018, které potvrzují prospěšnost preventivních prohlídek zaměřených na onkologická onemocnění.

   
   

  KDY PROJEKT PROBÍHÁ:  od 1. srpna 2019 do 30. listopadu 2020.

  KOMU JE PROJEKT URČEN: pojištěncům VZP starším 35 let, kteří nedluží na veřejném zdravotním pojištění.

  Vyšetření je zcela diskrétní, zahrnuje laboratorní a další výkony potřebné k odhalení případného karcinomu. K prohlídce není třeba doporučení praktického lékaře.

  JAK ZÍSKÁTE PŘÍSPĚVEK: na kterémkoli klientském pracovišti VZP předložíte originál dokladu o úhradě preventivní prohlídky, potvrzený voucher, který vám vystavil lékař. Po splnění stanovených podmínek projektu, obdržíte od VZP na bankovní účet finanční příspěvek v maximální výši až 3 000 Kč.

  KDY SI O PŘÍSPĚVEK MŮŽETE POŽÁDAT: po ukončení všech vyšetření, nejpozději však do 30. listopadu 2020.

  VZP si vyhrazuje právo ukončit projekt v jeho průběhu, a to při vyčerpání přidělených finančních prostředků. Podrobné informace o projektu jsou na

  https://www.vzp.cz/pojistenci/vyhody-a-prispevky/podminky-pro-cerpani-financnich-prispevku

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru