V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky ve vyjmenovaných prostorách a pro určité skupiny pacientů a návštěvníků,  maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Návštěvy jsou povoleny pouze v době od 14:00 do 17:00 hod, k jednomu pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  srpen
  Po Út St Čt So Ne
  12
  345 6789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Muzikálové melodie_říjen 2017

  Muzikálové melodie_říjen 2017
   
   

  Pozvali jsme Vás na koncert, který se uskutečnil v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) ve čtvrtek 26. 10. 2017.

  Do světa muzikálů nás zavedli dva sólisté Městského divadla BrnoIvana Vaňková a Petr Gazdík

  Ivana Vaňková v roce 2001 dokončila studium na brněnské JAMU a v témže roce začala v Městském divadle Brno  působit na poloviční úvazek. Její první rolí byla Anita ve WEST SIDE STORY, kterou nastudovala pro zahraniční turné po Německu. Brzy poté zde získala plné angažmá. Je známá také divákům brněnského Národního divadla, kde hostovala ve hře Muž z kraje La Mancha, v Plzni v inscenaci Juno a Ávos a v Bratislavě nastudovala roli Sheilly v muzikálu Hair. V současné době ji můžete vidět v MdB například jako Marlene Dietrich ve hře Vrabčák a anděl, v hlavní roli muzikálu Mary Poppins nebo ve Skleněném pokoji, kde hraje Hanu Haníkovou.

  Petr Gazdík se stal členem Městského divadla Brno v  roce 1997. Od roku 2003 je šéfem muzikálového souboru MdB, dále však pracuje jako herec a od roku 2008 také jako režisér a překladatel. V roce 2010 získal ocenění Herecké asociace Cenu Thálie 2009 v oboru Opereta, muzikál a ostatní hudebně-dramatické žánry za ztvárnění hlavní role Jeana Valjeana v muzikálu Les Misérables (Bídníci).

  Městské divadlo Brno již dlouhou dobu s naším ústavem spolupracuje. Jeho herci se zúčastnili focení dvou kalendářů – Největší dárek pro dítě je zdravá máma a Největší zázemí pro dítě je zdravý táta, ve kterých jsme upozorňovali na nutnost prevence rakoviny prsu, gynekologických nádorů a nádorů varlat a prostaty. A jejich koncerty patří k těm mezi pacienty nejoblíbenějším.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru