V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Módní přehlídka

  Módní přehlídka
   
   

  Zveme vás na netradiční přehlídku, která se v Galerii Žlutý kopec – 2. patro Švejdova pavilonu - uskuteční v úterý 3. března od 15:30 hodin.

  Netradiční je nejen v tom, že zde budou kromě šatů předváděny i paruky, které jsou pro ženy po chemoterapii nezbytným módním doplňkem, ale také proto, že roli manekýnek zde převezmou členky našich dvou spřátelených pacientských organizací – MammaHELPu a Bellisek, které sdružují pacientky s rakovinou prsu.

  Ženy na sobě budou mít modely italských značek Marella a Liviana Conti. Paruky pro manekýnky připravily pracovnice kadeřnictví, které se nachází v areálu MOÚ a které je velice vyhledávané ženami během jejich hospitalizace.

  Program je skutečně bohatý: vystoupí tu také brněnská taneční skupina Magic Free Group a krátce se také představí Lucie Machová s projektem Vědomé cesty. Bude se věnovat otázce seberozvoje jako životního stylu a seberealizace k plnění svých vizí. Její motto je: „Jedině má-li náš život směr a cíl, který si postupně plníme, bude nás naplňovat“.Představí se také  foodblogerka Denisa Cziglová, autorka knihy "Jak to celé přežít a nezbláznit se" s krátkým povídáním o zdravé stravě.

  Smyslem této akce je podpořit ženy, pacientky, které náročnou léčbou procházejí, a dodat jim sílu a energii v jejich další cestě za uzdravením.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru