• Menu Menu
 • CZ EN
 •  

  Módní přehlídka OU Cvrčovice

  Módní přehlídka OU Cvrčovice
   
   

  Pozvali jsme Vás na módní přehlídku, kterou si pro naše pacienty a jejich přátele připravili žáci Odborného učiliště Cvrčovice. Uskutečnila se ve čtvrtek 20. června 2019 v naší Galerii Žlutý kopec. Byly zde předváděny modely, které si sami navrhli a vytvořili. Poprvé přišli do MOÚ zpříjemnit pobyt našim pacientům 29. května 2007. A od té doby ústav navštěvují vždy na konci školního roku.

  Modely, které žáci učiliště navrhují a předvádějí, jsou velice vkusné a na rozdíl od mnoha návrhů renomovaných návrhářů se dají bez problémů uplatnit v normálním všedním životě.

  Odborné učiliště ve Cvrčovicích v současnosti navštěvuje kolem 100 žáků, rozdělených do 10 tříd. Škola zajišťuje výuku podle osmi vzdělávacích programů: Šití oděvů, Kuchařské práce, Prodavačské práce, Zahradnické práce, Květinářské práce a aranžérské práce, Cukrářské práce, Provoz domácnosti a Údržba veřejné zeleně. Získané dovednosti mohou žáci prezentovat na výstavkách výrobků ve škole i na veřejnosti. Škola se každoročně a často s velkým úspěchem účastní regionálních soutěží odborných učilišť a sama pořádá obdobné oborové soutěže ve svém areálu.

  Další informace o této škole se dovíte na jejích webových  stránkách: www. oucvrcovice.cz

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru