Masarykův onkologický ústav od 16.3.2020 do 14.4.2020 (na dobu 30 dnů) ruší všechny preventivní onkologické prohlídky u zdravých osob a všechna kontrolní vyšetření u onkologických pacientů, u kterých byla ukončena onkologická léčba a v současnosti nemají žádné projevy onkologického onemocnění. Dále platí zákaz návštěv a další omezení. Každému bude při vstupu změřena teplota.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  březen
  Po Út St Čt So Ne
  1
  23 45678
  910 1112131415
  1617 1819202122
  23 24 2526272829
  3031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Milena Steinmasslová na vernisáži výstavy obrazů Fotolej

  Milena Steinmasslová na vernisáži výstavy obrazů Fotolej
   
   

  Známá herečka Milena Steinmasslová vystoupila  v Masarykově onkologickém ústavu v Brně. Za pacienty přijela ve středu 4. prosince v 15:30 hodin do Galerie Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

  Její vystoupení v Masarykově onkologickém ústavu bylo součástí vernisáže tří pražských umělců, kteří se představují pod názvem Fotolej. Jde o Pravoslava Flaka, Martina Kitzbergera a Václava S. Sadílka.

  Pravoslav Flak se zde představil svými fotografickými asamblážemi  (jde o výtvarnou techniku, při které není plocha obrazu pojednána pouze malířsky nebo fotograficky, ale jsou na ní navíc různými technologickými postupy fixovány další předměty nebo jejich části např. lisováním, vázáním svářením nebo nýtování), které se soustřeďují na jednoduché reflexní nápady, vtipné pointy, které mnohdy přecházejí až do oblasti černého humoru. Má za sebou už řadu výstav nejen v naší republice, ale také např. v Rakousku, Německu či Polsku.

  Martin Kitzbergerse věnuje olejomalbě, při které inspiraci hledá v krajině, jejích proměnách, pocitech či náladách. Jeho malba vyniká svou energičností, které mnohdy nestačí rozměr plátna a opouští daný formát.

  Trojici umělců doplňuje Václav S. Sadílek, který hledá neotřelé pohledy na Prahu a snaží se je zachytit hledáčkem svého objektivu.

   

  Výstava potrvá do 7.1. 2014

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru