V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Mikulášská nadílka pro pacienty - prosinec 2014

  Mikulášská nadílka pro pacienty - prosinec 2014
   
   

  Vánoční svátky znamenají pro onkologické pacienty hospitalizované v ústavu určitou psychickou zátěž. Proto se snažíme nejrůznějšími způsoby jejich pobyt v nemocnici především v tomto období trochu zpříjemnit. Stalo se už tradicí, že pro všechny, kteří jsou na Mikuláše hospitalizováni v Masarykově onkologickém ústavu, připravujeme Mikulášskou nadílku. V roce 2014 se uskutečnila ve čtvrtek 4. prosince.

  Akci jsme uspořádali v této podobě poprvé v roce 2002 a setkala se mezi našimi nemocnými s velkým ohlasem. Byli velice rádi, že si mohli společně zazpívat koledy a připomenout si, že se blíží čas vánoční.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru