V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Melody Gentlemen - vystoupení hudební skupiny - březen 2014

  Melody Gentlemen - vystoupení hudební skupiny - březen 2014
   
   

  Ve čtvrtek 27. března v 15:30 hodin vystoupil v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) hudební soubor Melody Gentlemen Lednice.

   

  Tento hudební soubor vznikl počátkem roku 2009 pod pracovním názvem "Lednická kapela". V březnu 2010 společně s novým koncertním pořadem představili i nové jméno - MELODY GENTLEMEN LEDNICE. Základem repertoáru jsou československé swingové evergreeny z 30. a 40. let minulého století, slavné filmové melodie i taneční šlágry té doby. Svým hudebním projevem, nástrojovým obsazením i celkovým stylem se přibližují populárním prvorepublikovým orchestrům, jakými byly Dvorského Melody Makers nebo Melody Boys.

  V Masarykově onkologickém ústavu se představí programem nazvaným Šlágry z časů našich babiček, ve kterém zaznějí evergreeny i taneční šlágry ze 30. a 40. let minulého století.

  Kapelníkem je Jaroslav Martinek a v ústavu s Melody Gentleman vystoupí 3 zpěváci – Ivana Odehnalová, Milan Němec a Nikol Tománková.

  Melody Gentlemen vystupuje v ústavu podruhé, poprvé to bylo 18. dubna 2013, tedy téměř přesně před rokem. Jejich koncert měl veliký úspěch, a proto jsme se domluvili na pravidelné spolupráci. Je ještě nutné podotknout, že za to nedostávají žádnou odměnu. Chtějí pouze pacienty povzbudit a pomoci jim v nemocnici překonat nepříjemné chvíle, které léčba rakoviny s sebou přináší.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru