V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit respirátory FFP2 ve všech vnitřních prostorách, max. 1 zdravá osoba jako doprovod v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a odstupy. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení respirátoru. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou zakázány. INFORMACE KE KÓDU PRO UPŘEDNOSTNĚNÍ OČKOVÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  M. Harasimová - komponovaný pořad_říjen 2018

  M. Harasimová - komponovaný pořad_říjen 2018

   

   

  Galerie Žlutý kopec

  Vás zve

   

   
   

  Zveme vás na komponovaný pořad spisovatelky Markéty Harasimové a zpěvačky a herečky Jitky Osičky.

  Uskuteční se v úterý 9. října od 15:30 hodin v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

  Markéta Harasimová je členkou české sekce Asociace detektivní a dobrodružné literatury. Psát začala už na střední škole.  Autorka se věnuje především detektivkám, erotickým krimithrillerům nebo románům s mysteriózním nádechem. Je také scénáristkou a publicistkou. V loňském roce založila vlastní nakladatelství.

  Letos jí vychází několik titulů - v únoru to byla interaktivní knížka Z deníku kočičky Ťapičky pro nejmenší čtenáře, v dubnu psychologický thriller z lékařského prostředí Vůně noci a v říjnu vyjde psychologický krimi thriller Hedvábná past. Připravuje také vydání povídkové knihy na vánoční téma, kde je  spoluautorkou. Od ledna spolupracuje s TV Barrandov, pro kterou píše scénáře, a aktuálně spolupracuje na vývoji aplikace pro zlepšení čtenářské gramotnosti (děti 1. st. ZŠ).

  V MOÚ se nepředstavuje poprvé. Už několikrát zavítala za našimi pacienty a jejich přáteli s podobným komponovaným programem. A je to podruhé, kdy s ní přijde Jitka Osička. 

  Ta je česká herečka a zpěvačka. Je absolventkou JAMU v Brně, obor Muzikálové herectví v ateliéru doc. Jany Janěkové. V současné době žije v Praze a působí na divadelních scénách po celé ČR. V letech 2015 – 2017 vyučovala na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze v pěveckém a muzikálovém oddělení. V roce 2013 se přestěhovala z Brna do Prahy, kde si zahrála v Divadle na Vinohradech.

  V Masarykově onkologickém ústavu doplní autorské čtení Markéty Harasimové  hereckou improvizací.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru