Masarykův onkologický ústav od 16.3.2020 do 30.4.2020 ruší všechny preventivní onkologické prohlídky u zdravých osob a všechna kontrolní vyšetření u onkologických pacientů, u kterých byla ukončena onkologická léčba a v současnosti nemají žádné projevy onkologického onemocnění. Dále platí zákaz návštěv a další omezení. Každému bude při vstupu změřena teplota.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
  • CZ EN
    Kde nás najdete
  •  
     

    Kalendář a nejbližší události

    2020
    duben
    Po Út St Čt So Ne
    12345
    67 89101112
    1314 1516171819
    2021 2223242526
    2728 2930
    Pro odborníky
    Pro pacienty a veřejnost
    Kurzy
    Stáže
     

    Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

     

    Darujte preventivní vyšetření.

     Dárkový poukaz

     

    Laďa Kerndl_listopad 2018

    Laďa Kerndl_listopad 2018

     

     

    Galerie Žlutý kopec

    Vás zve

     

     
     

     

    Zveme vás na koncert Ladi Kerndla, který se uskutečňuje pravidelně už 17 let v našem ústavu vždy před Vánocemi. Přichází sem proto, aby pacientům i jejich přátelům zpříjemnil dobu před nejkrásnějšími svátky v roce. Letos se jeho koncert uskuteční ve čtvrtek 29. listopadu od 15:30 v naší Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

    Vystoupí s ním – stejně jako už několik let, jazzový kytarista Dennis Parks (vlastním jménem Zdeněk Chlup žil 33 roků v USA, kde studoval jazzovou kytaru a potom působil v různých hudebních složeních s mnoha hudebníky v New Yorku a okolí. Nyní vystupuje jak samostatně, tak kromě jiných muzikantů právě i s Laďou Kerndlem).

    Ale to není všechno. Laďa Kerndl s sebou přivádí vždy nějaké hosty. Letos - stejně jako loni – uvede nadějného zpěváka Teo Štourače. Ten v letošním roce jako žák ZUŠ Pavla Křížkovského v Brně zvítězil v krajském kole pěvecké soutěže MŠMT a postoupil do celostátního kola.

    Současně na koncertu Ladi Kerndla a Dennise Parkse pokřtí svou knihu Máma a čisté jiskření spisovatelka, fotografka a ilustrátorka Věra Fina.

    Je to třetí část trilogie Máma (zde vzpomíná na jedno dávné dětství a je to vlastně výlet zpět do minulosti) a Velká máma (tu autorka psala v době vážné onkologické nemoci. Jde o autentický pohled na svět očima onkologického pacienta. I přes dramatické téma je knihou pozitivní a milou). Nová kniha je volným pokračováním o životě po aktivní onkologické léčbě, začlenění do života, o pomoci druhým. Hovoří o smyslu bytí, žití a dobrého slova.
     

     

    Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

    * Ochrana proti robotům
     

    Odkazy pro zaměstnance MOÚ

    Jít nahoru