V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  prosinec
  Po Út St Čt So Ne
  1 23456
  78 910111213
  1415 1617181920
  21222324252627
  28293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Laďa Kerndl a Dennis Parks_listopad 2019

  Laďa Kerndl a Dennis Parks_listopad 2019
   
   

  Pozvali jsme vás na koncert Ladi Kerndla, který se uskutečňuje pravidelně už 18 let v našem ústavu vždy před Vánocemi. Přichází sem proto, aby pacientům i jejich přátelům zpříjemnil dobu před nejkrásnějšími svátky v roce. Letos se jeho koncert uskutečnil ve středu 27. listopadu od 15:30 v naší Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu).

  Když tady vystupoval poprvé, řekl mi, že k nám bude chodit, dokud bude zpívat, aby pacientům zpříjemnil dobu strávenou v nemocnici, protože si velice dobře i po těch letech pamatuje, jak mu při léčbě nádorového onemocnění bylo a jak vítal každé rozptýlení, které mu odvedlo myšlenky od zákeřné nemoci. A svůj slib dodržuje.

  Vystoupil s ním – stejně jako už několik let, jazzový kytarista Dennis Parks (vlastním jménem Zdeněk Chlup žil 33 roků v USA, kde studoval jazzovou kytaru a potom působil v různých hudebních složeních s mnoha hudebníky v New Yorku a okolí. Nyní vystupuje jak samostatně, tak kromě jiných muzikantů právě i s Laďou Kerndlem).

  Ale to není všechno. Laďa Kerndl s sebou přivádí vždy i dalšího hosta.  Letos jeho koncert doplnil svým vystoupením  mladý zpěvák Teo Štourač. 

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru