V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: povinnost nosit roušky,  maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Návštěvy jsou povoleny pouze v době od 14:00 do 17:00 hod, k jednomu pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Kulturní akce na MOÚ v době pandemie. Díl 6: Laďa Kerndl a Roman Horký_květen 2020

  Už po šesté vás zveme pomyslně do Masarykova onkologického ústavu na vystoupení, které tady pravidelně pro pacienty i jejich přátele pořádají. V době COVID-19 fyzická přítomnost není možná, ale prostřednictvím kamery je možné všechno. Tentokrát rozhovor se dvěma umělci, kteří v ústavu pravidelně vstupují, natočila Zdeňka Kárná.

   
   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru