V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  září
  Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Koncert skupiny Kamelot_září 2018

  Koncert skupiny Kamelot_září 2018
   
   

  Pozvali jsme Vás na koncert skupiny Kamelot s Romanem Horkým.  Koncert se  uskutečnil v pátek 21. 9. 2018 v Galerii Žlutý kopec. 

  Jaká je historie této oblíbené brněnské kapely?

  Všechno začalo v Brně v roce 1982, kdy Roman Horký a Radek "Bůček" Michal založili kapelu a rozhodli se dobýt svět. Počáteční tvorba zařadila Kamelot do škatulky "Folk a country". Autorem všech textů a skladatelem hudby je zpěvák a leader skupiny Roman Horký. Ten neupřednostňuje žádný hudební styl. Dává svým písničkám takový kabát, jaký cítí, že jim patří. Jednou modernější, jednou tradičnější. Sjednocuje je jejich společný duch. A právě proto je dnes velice těžké skupinu Kamelot žánrově zařadit. Mnohé z více než tří set skladeb Romana Horkého připomínají deníkové záznamy nálad a pocitů písničkářovy duše. Když procházíme jeho alba, jako bychom měli na dlani jeden lidský život. V jeho záznamech štěstí nebo smutku cítíme odraz toho, čím žijeme my sami.

  Kamelot je svět dynamických melodií, životních myšlenek a názorů. Skupina dávno překročila hranici žánru folk a country. Jak sám leader Roman Horký uvádí, když už je potřeba někoho někam zařadit, sám by pro svou skupinu vytvořil zatím neexistující škatulku "Pop-tramp". V současné době Kamelot hraje v tomto složení:

  Roman Horký – kytara, Viktor Porkristl – kytara, Vladimír Třebický - bicí a perkuse a Tomáš Koudelka – kontrabas.

  Skupina Kamelot vydala za dobu svého působení už 28 CD. Prvním z nich bylo CD s názvem Zachraňte koně, které vyšlo v roce 1990, a tím poslední je zatím od roku 2015 CD nazvané Babí léto.

  Roman Horký patří k těm umělcům, kteří se do ústavu za našimi pacienty pravidelně vracejí. Naposledy to bylo v roce 2014, kdy svůj benefiční koncert věnoval především našim dobrovolníkům, kteří za pacienty přicházejí v době svého volna bez nároku na odměnu.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru