V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Koncert muzikálových melodií v podání studentů JAMU - duben 2014

  Koncert muzikálových melodií v podání studentů JAMU - duben 2014
   
   

  Ve čtvrtek 10. dubna vystoupili v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) v 15:300 hodin posluchači 3. ročníku JAMU, ateliéru muzikálového herectví doc. Mgr. Sylvy Talpové, jmenovitě Michaela Baladová, Markéta Pešková, Katarína Mikulová, Kristýna Štarhová, Jiří Daniel, Ondřej Bábor, Štěpán Kaminský, Daniel Rymeš. Klavírní aranžmá a doprovod Dada Klementová.

  Sylva Talpová kromě hlavního oboru vyučuje umělecký přednes, dabingové herectví, režii a úpravy dabingu, techniku mluveného projevu. Externě přednáší a vede kurzy a semináře prezentačních a komunikačních dovedností.

  Dáda Klementová je klavíristka a skladatelka, na Divadelní fakultě JAMU v ateliéru muzikálového herectví působí od roku 1991 (vícehlasý zpěv, tvůrčí interpretace). Je členkou kapely Quakvarteto zaměřené na vlastní tvorbu a volnou improvizaci.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru