V MOÚ stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19: od 1. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách, maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod pouze v nezbytně nutných případech, dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Při vstupu je každému změřena teplota a kontrolováno nasazení roušky. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod. Návštěvy jsou od 19. 9. 2020 zakázány.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  září
  Po Út St Čt So Ne
  1 23456
  78 910111213
  1415 1617181920
  21222324252627
  2829 30
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Pusťte to z hlavy

  Kamarádi - Zpívejte, lidičky_listopad 2019

  Kamarádi - Zpívejte, lidičky_listopad 2019
   
   

   

  V úterý 12. listopadu v 15.30 hodin v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu Masarykova onkologického ústavu - MOÚ) vystoupila známá brněnská trojice Kamarádi ve složení Dáša Hlaváčková, Vojtěch Polanský a Jiří Látal. Soubor patří k těm nejžádanějším, které tvoří a hrají už řadu let (letos slaví společné výročí – 30 let od založení tohoto souboru) pro děti, ale nejen pro ně. Toto autorské divadlo, jehož předností je především aktivní spolupráce s  publikem, má na repertoáru řadu představení pro nejrůznější věkové kategorie.

  Pro pacienty MOÚ připravili pořad nazvaný Zpívejte, lidičky. Jde opřátelské setkání s milými písničkami a povídáním, ve kterém se setkávají moudrost i humor, tak jak je život přináší.

  Hudební část programu tvoří průřez všemi oblíbenými žánry mimo současné pop music. Zaznějí zde melodie nejoblíbenějších písničkářů - od Hašlera po současné tvůrce, nechybí typická česká lidovka, slovácké písničky Jižní Moravy, ale i Jaroslav Ježek či Suchý a Šlitr.

  Kamarádi v ústavu už vystupovali několikrát  - naposledy to bylo 15. Února 2017 - a vždy přinesli pacientům radost, pohodu a potěšení. 

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru