V Masarykově onkologickém ústavu stále platí opatření proti šíření onemocnění COVID-19. Například maximálně 1 zdravá osoba jako doprovod, povinnost nosit roušky a dodržovat zvýšená hygienická opatření a dostatečný odstup od ostatních osob. Od 25.5.2020 jsou povoleny návštěvy, pouze v době od 14:00 do 17:00 hod. K pacientovi mohou nanejvýš dvě osoby současně, pobyt na pokoji je omezen na max. 15 min. Při vstupu je každému změřena teplota. Pacienti s horečkou a projevy infekce musí použít speciální vchod.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Kamarádi – koncert tria brněnských muzikantů - květen 2014

  Kamarádi – koncert tria brněnských muzikantů - květen 2014
   
   

  V úterý 6. května v 15.30 hodin v Galerii Žlutý kopec (2. patro Śvejdova pavilonu) vystoupila známá brněnská trojice Kamarádi ve složení Dáša Hlaváčková, Vojtěch Polanský a Jiří Látal.

  Soubor patří k těm nejžádanějším, které tvoří a hrají už řadu let pro děti, ale nejen pro ně. Předností tohoto autorského divadla je především aktivní spolupráce s publikem.

  Pro vystoupení v MOÚ si připravili pořad nazvaný Zpívejte, lidičky. Jde o přátelské setkání s milými písničkami a povídáním, ve kterém se setkávají moudrost i humor, tak jak je život přináší.

  Hudební část programu tvoří průřez všemi oblíbenými žánry mimo současné pop music. Zaznějí zde melodie nejoblíbenějších písničkářů - od Hašlera po současné tvůrce, nechybí typická česká lidovka, slovácké písničky Jižní Moravy, ale i Jaroslav Ježek či Suchý a Šlitr. Vážnější hudbu zastupuje např. slavná Schubertova Ave Maria.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru