• Menu Menu
 • CZ EN
 •  

  Informace pro studenty - SVOČ

  Masarykův onkologický ústav umožňuje studentům středních a vysokých škol realizovat jejich studentskou  vědeckou a odbornou činnost (např. semestrální, ročníkové a bakalářské práce, SVOČ, apod.) v tomto zdravotnickém zařízení. 

   
   

  MOÚ obecně podporuje studentské vědecké práce, které se zabývají problematikou onkologicky nemocných, a to v celé její šíři (prevence, diagnostika a  léčba nádorových onemocnění, psychosociální podpora, paliativní péče, onkologický výzkum, organizace zdravotní péče, apod.), mají jasné a smysluplné zadání a jejichž výsledek dostane MOÚ k dispozici.

  U studentů vysokých škol je nezbytné, aby školitelem takové práce byl někdo z pracovníků MOÚ. Kontaktovat je a domluvit se s nimi může student buď přímo, nebo případně prostřednictvím našeho úseku, paní Radky Babákové. V případě studentů středních škol předpokládáme, že již mají svého odborného školitele, a proto výše uvedený kontakt není nezbytný.

  Před zahájením uvedené činnosti je pak nezbytně nutné, aby každý student podal na Úsek výzkumných a vzdělávacích projektů vyplněnou žádost k finálnímu posouzení. Před odevzdáním žádosti je nezbytné, aby vedoucí práce (osoba, která práci žadateli zadala) podepsala prohlášení na druhé straně žádosti.

  Z důvodů naplněné kapacity, se pozastavuje příjem žádosti o realizaci studentské vědecké práce v MOÚ.

   

  Ke stažení

   
  Poslední kontrola stránky odpovědnou osobou proběhla dne: 11. února 2019 11:43. Za správnost obsahu odpovídá Radka Babáková.
  Jméno Radka Babáková
  E-mail radka.babakova@mou.cz
  Telefon 543134231
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům
   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ