Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  

  Informace pro studenty - SVOČ

  Masarykův onkologický ústav umožňuje studentům středních a vysokých škol realizovat jejich studentskou  vědeckou a odbornou činnost (např. semestrální, ročníkové a bakalářské práce, SVOČ, apod.) v tomto zdravotnickém zařízení. 

   
   

  MOÚ obecně podporuje studentské vědecké práce, které se zabývají problematikou onkologicky nemocných, a to v celé její šíři (prevence, diagnostika a  léčba nádorových onemocnění, psychosociální podpora, paliativní péče, onkologický výzkum, organizace zdravotní péče, apod.), mají jasné a smysluplné zadání a jejichž výsledek dostane MOÚ k dispozici.

  U studentů vysokých škol je nezbytné, aby školitelem takové práce byl někdo z pracovníků MOÚ. Kontaktovat je a domluvit se s nimi může student buď přímo, nebo případně prostřednictvím našeho úseku, paní Radky Babákové. V případě studentů středních škol předpokládáme, že již mají svého odborného školitele, a proto výše uvedený kontakt není nezbytný.

  Před zahájením uvedené činnosti je pak nezbytně nutné, aby každý student podal na Úsek výzkumných a vzdělávacích projektů vyplněnou žádost k finálnímu posouzení. Před odevzdáním žádosti je nezbytné, aby vedoucí práce (osoba, která práci žadateli zadala) podepsala prohlášení na druhé straně žádosti.

  Z důvodů naplněné kapacity, se pozastavuje příjem žádosti o realizaci studentské vědecké práce v MOÚ.

   

  Ke stažení

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru