Masarykův onkologický ústav od 16.3.2020 do 14.4.2020 (na dobu 30 dnů) ruší všechny preventivní onkologické prohlídky u zdravých osob a všechna kontrolní vyšetření u onkologických pacientů, u kterých byla ukončena onkologická léčba a v současnosti nemají žádné projevy onkologického onemocnění. Dále platí zákaz návštěv a další omezení. Každému bude při vstupu změřena teplota.

Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  leden
  Po Út St Čt So Ne
  12345
  67 89101112
  1314 15 16171819
  20 21 2223242526
  27 28 29 3031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Groovey-Duo

  Groovey-Duo

   

   

  Galerie Žlutý kopec

  Vás zve

   

   

   
   

  Zveme vás na vystoupení Groovey – Dua, které představují dva muzikanti – Adam Kubát a Pavel Křivák. Ti na svých vystoupeních interpretují písně světoznámé dvojice Simon a Garfunkel.

  Koncert se uskuteční v MOÚ v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) ve středu 18. září v 15:30 hodin.

  Adam Kubát a Pavel Křivák (*1982) se seznámili, podobnějako známá americká dvojice, již v raném dětství. Jejich společná vášeň pro hudbu je vedla různými žánry od tradičního folku přes populární hudbu až k ikonám oldies 60. let. V roce 2000 zakotvili u melodií, které v nich zarezonovaly nejvíce. Byla to právě hudba Paula Simona, která jim tolik imponovala. Možná i proto, že ač byla notoricky známá již několika generacím, málokdo měl odvahu se pustit do její intepretace. Dva rodáci z Brna se toho zhostili na výbornou, v čemž je motivovaly nadšené ohlasy napříč generacemi.

  Postupně zařazovali do svého repertoáru všechny známé hity – Mrs. Robinson, Sound of Silence, Boxer, Bridge over Troubled Water a mnohé další. V posledních letech se Adam s Pavlem, inspirováni živými koncerty S&G, soustředili na maximální autenticitu a studium původních aranžmá. Věrnost jejich podání pravidelně oceňuje české i zahraniční publikum včetně jejich muzikantských kolegů. A já věřím, že je stejně přijmou i naši pacienti a jejich přátelé.

  Toto duo u nás vystupuje poprvé za stejných podmínek, jako ostatní umělci – bez nároku na honorář a za to jim patří velký dík.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru