• Menu Menu
 • CZ EN
 •  

  Groovey-Duo

  Groovey-Duo

   

   

  Galerie Žlutý kopec

  Vás zve

   

   

   
   

  Zveme vás na vystoupení Groovey – Dua, které představují dva muzikanti – Adam Kubát a Pavel Křivák. Ti na svých vystoupeních interpretují písně světoznámé dvojice Simon a Garfunkel.

  Koncert se uskuteční v MOÚ v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) ve středu 18. září v 15:30 hodin.

  Adam Kubát a Pavel Křivák (*1982) se seznámili, podobnějako známá americká dvojice, již v raném dětství. Jejich společná vášeň pro hudbu je vedla různými žánry od tradičního folku přes populární hudbu až k ikonám oldies 60. let. V roce 2000 zakotvili u melodií, které v nich zarezonovaly nejvíce. Byla to právě hudba Paula Simona, která jim tolik imponovala. Možná i proto, že ač byla notoricky známá již několika generacím, málokdo měl odvahu se pustit do její intepretace. Dva rodáci z Brna se toho zhostili na výbornou, v čemž je motivovaly nadšené ohlasy napříč generacemi.

  Postupně zařazovali do svého repertoáru všechny známé hity – Mrs. Robinson, Sound of Silence, Boxer, Bridge over Troubled Water a mnohé další. V posledních letech se Adam s Pavlem, inspirováni živými koncerty S&G, soustředili na maximální autenticitu a studium původních aranžmá. Věrnost jejich podání pravidelně oceňuje české i zahraniční publikum včetně jejich muzikantských kolegů. A já věřím, že je stejně přijmou i naši pacienti a jejich přátelé.

  Toto duo u nás vystupuje poprvé za stejných podmínek, jako ostatní umělci – bez nároku na honorář a za to jim patří velký dík.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru