Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Kde nás najdete
 •  
   

  Kalendář a nejbližší události

  2020
  leden
  Po Út St Čt So Ne
  12345
  67 8 9101112
  1314 15 16171819
  20 21 22 23242526
  27 28 293031
  Pro odborníky
  Pro pacienty a veřejnost
  Kurzy
  Stáže
   

  Odkazy na 3 základní screeningové programy ČR:

   

  Darujte preventivní vyšetření.

   Dárkový poukaz

   

  Flamenco

  Flamenco

   

   

  Galerie Žlutý kopec

  Vás zve

   
   

  Pozvali jsme vás na další akci, kterou jsme připravili v Galerii Žlutý kopec (2. patro Švejdova pavilonu) pro pacienty i jejich přátele.

  Ve čtvrtek 14. února 2019 se konala beseda o flamenku i ukázky tohoto výrazného španělského tance.  

  Lektorka Marie Čadová se flamenku věnuje více jak 10 let.  Prošla mnoha kurzy, absolvovala několikatýdenní pobyt v Granadě, kde se zdokonalila jak v tanečním, tak v mluveném projevu a v posledních letech se věnuje flamenku jako samouk. Navštěvuje workshopy profesionálních lektorů a tanečníků ze Španělska, Slovenska, Polska a ČR. Jedním z workshopů, který ji velmi ovlivnil a nasměroval dál na její flamenkové cestě, byl seberozvojový kurz Autoestima Flamenca, vedený tanečníkem flamenka a psychologem Carlosem Sepúlvedou.

  Marie Čadová má za sebou různá vystoupení sólová i skupinová, pořádá besedy o flamenku a  v letech 2017 a 2018 spolupracovala v rámci projektu Maratón hudby v Brně s prof. Barbarou Maria Willi. Od loňského roku je lektorkou Centra Tance v Brně.

  Na setkání v MOÚ se příchozí mohlo dozvědět historii i podstatu flamenka, podrobnosti o muzice, která tanec provází, zpěvu a nechyběly ani ukázky flamenkového tance. Účastníci se mohli také zapojit do výuky jednotlivých flamenkových prvků nebo potlesků zvaných „palmas“.

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ

  Jít nahoru