Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Where to find us
 •  
   

  Calendar and upcoming events

  2020
  May
  Mon Tue Wed Th Fri Sat Sun
  123
  45 678910
  1112 1314151617
  1819 2021222324
  2526 2728293031
  For professionals
  For patients and the public
  Courses
  Internships
   

  Links to the 3 basic screening programs of the Czech Republic:

   

  Give preventive examination.

   Dárkový poukaz

   

  Vernisáž výstavy obrazů - Jara Fišerová - prosinec 2014

  Translate article by Google Translator
  Vernisáž výstavy obrazů - Jara Fišerová - prosinec 2014
   
   

  Ve středu 3. prosince 2014 v 15:30 hodin jsme vás pozvali do Galerie Žlutý kopec na vernisáž výstavy obrázků brněnské výtvarnice Jaroslavy Fišerové.

  Autorka ji nazvala Všichni potřebujeme své Anděly. A proč právě tento název? To sama vysvětlila:

  Už dlouho se mi nestalo, že bych tak vnitřně potřebovala namalovat kolekci obrazů. Letošní rok byl náročný jak pro mě, tak pro mé blízké a já mám opravdu pocit, že ty Anděly potřebujeme: pro naději, pro dobré spaní, pro naše nejbližší, pro pejsky a nakonec - třeba i do kuchyně, ať to není zase tak moc vážné. 

  Ostatně dost humoru bude na ostatních obrázcích. Jak je mým zvykem, často si dělám legraci z obyčejných věcí, lidiček kolem sebe a tentokrát, protože vystavuji v nemocnici, i z lékařů a pacientů.

  Kde víc, než v tomto prostředí je humoru zapotřebí a pokud se někdo při prohlížení výstavy odreaguje a zasměje, budu moc ráda.“ 

  Jaroslava Fišerová od roku 1964 žije a pracuje v Brně. Absolvovala SPŠ textilní - výtvarný obor, 2 roky pracovala na designatuře a posléze v Art-protisu ve Vlněně v Brně. Od roku 1988 je na „volné noze“. S olejem začala pracovat v roce 1984, z technik používá ještě olejový pastel - na výpravy divadelních a televiziních inscenací. Od roku 1990 spolupracuje s nakladatelstvím MFDnes – illustruje pohádky, básničky i písničky ve Sluníčku.

  Výstavu uvedl herec a houslista Jan Bradáč v doprovodu kytaristy Matěje Štrunce.

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Links for employees MMCI

  Go up