Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Where to find us
 •  
   

  Calendar and upcoming events

  2020
  May
  Mon Tue Wed Th Fri Sat Sun
  123
  45 678910
  1112 1314151617
  1819 2021222324
  2526 2728293031
  For professionals
  For patients and the public
  Courses
  Internships
   

  Links to the 3 basic screening programs of the Czech Republic:

   

  Give preventive examination.

   Dárkový poukaz

   

  Vernisáž - Přátelé pro onkologii - výstava fotografií - září 2014

  Translate article by Google Translator
  Vernisáž - Přátelé pro onkologii - výstava fotografií - září 2014

  Vernisáž fotografií ve prospěch Masarykova onkologického ústavu

   
   

  Říká se, že zdravý člověk má milióny přání, ale nemocný jen jedno. To je motto charitativní prodejní výstavy fotografií a fotopláten Petra Knötiga a Pavla Žemly, která je určena ve prospěch pacientů Masarykova onkologického ústavu (MOÚ) nazvaná „Přátelé pro onkologii“.

  Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 4. září v 15:30 hodin ve 2. poschodí Švejdova pavilonu MOÚ v Brně, v Galerii Žlutý kopec za účasti zajímavých hostů. Mezi pozvanými je místopředseda Nejvyššího soudu JUDr. Roman Fiala, hetman JUDr. Michal Hašek, poslanec JUDr. Jeroným Tejc a další hosté.

  Mezi účinkujícími, kteří přijdou podpořit léčbu a náladu pacientů MOÚ, nebude chybět finalista SuperStar 2004 Julián Záhorovský nebo Radim Šimík z brněnské konzervatoře.

  Pro milovníky módy je pak připravena malá přehlídky dámské garderoby od předního návrháře Miroslava Michaela Knota. K ochutnání pak první česká Limotéka připravila ochutnávku moštů a speciálních ovocných džusů, které nabízí ve svých prodejnách.

  Jde o druhou výstavu v pořadí, která nabídne dekorativní fotografie a fotoplátna. Veškerý výtěžek z výstavy pak poputuje přímo do pokladny ústavu a fotografie, které se neprodají, poslouží pro výzdobu prostor MOÚ. Navíc bude přítomna i pokladní MOÚ a každý může přispět podle svého uvážení.

  „Víme, že nemůžeme spasit svět, ale chceme pomoci alespoň zpříjemnit prostředí těm pacientům, které postihlo onkologické onemocnění. Myslím, že člověk by měl udělat to, co je v jeho silách, protože i málo může být  někdy hodně. Proto se všichni protagonisté této akce vzdávají honorářů a všechno věnují pacientům. Usměvavá tvář nemocných, kteří statečně bojují s touto zákeřnou nemocí, je ta největší odměna, kterou můžeme chtít,“ uvedl jeden z autorů akce Petr Knötig.

  Výstava se může uskutečnit díky sponzorům. Je to především Zámečnictví Kopeček Viničné Šumice, Limotéka Brno, Vincafe Jean Paul, Cestovní agentura Prima zájezd (www.primazajezd.cz). Mediálním partnerem je měsíčník NEW.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Links for employees MMCI

  Go up