Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Where to find us
 •  
   

  Calendar and upcoming events

  2020
  October
  Mon Tue Wed Th Fri Sat Sun
  1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031
  For professionals
  For patients and the public
  Courses
  Internships
   

  Links to the 3 basic screening programs of the Czech Republic:

   

  Give preventive examination.

   Dárkový poukaz

   

  ReDiMed - Radiologické komunikační centrum T3C

  Translate article by Google Translator
   

  (dále jen Komunikační centrum T3C)

  je systém určený pro přenos obrazových dat pacienta mezi zdravotnickými zařízeními. Systém umožňuje posílání snímků všech RDG a NM modalit, strukturovaných zpráv a dalších dat DICOM. Ke snímkům je možné přikládat další soubory, např. dokumenty, prezentace. Systém podporuje posílání materiálů mezi PACS systémy, TomoCon pracovními stanicemi nebo TomoCon pracovní stanicí a PACS systémy.

  Systém zajišťuje správu přenosu a garantuje, že přenášená data nebudou z T3C Serveru odstraněna dřív, než budou příjemcem úspěšně přijata a dekódována. Přenos na Server nebo z něj je obnovitelný, tj. když nastane krátké přerušení připojení k síti, přenos pokračuje tam, kde byl přerušen. V případě krátkodobého přerušení spojení pokračuje přenos automaticky, bez nutnosti zásahu uživatele. Přenášená data jsou automaticky bezztrátově komprimována, čímž se ušetří až 50 % přenášeného objemu.

  Přenos je chráněn asymetrickým šifrováním, což znamená, že data může dešifrovat pouze adresát. Proto není možné získat informace o pacientech ani čtením nebo odposloucháváním komunikace, či sledováním nebo napadením T3C Serveru. K podepisování přenášených dat se používá digitální podpis, takže mohou být přijímána a odesílána pouze důvěryhodná a známá data. Je nemožné falšovat data nebo se vydávat za někoho jiného. Na Serveru je udržována databáze důvěryhodných a známých klientů, a pouze oni jsou oprávněni k přístupu na Server.

   

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Links for employees MMCI

  Go up