Menu Menu
Zavřít menu Zavřít menu
 • CZ EN
  Where to find us
 •  
   

  Calendar and upcoming events

  2020
  June
  Mon Tue Wed Th Fri Sat Sun
  12 34567
  89 1011121314
  1516 1718192021
  2223 2425262728
  2930
  For professionals
  For patients and the public
  Courses
  Internships
   

  Links to the 3 basic screening programs of the Czech Republic:

   

  Give preventive examination.

   Dárkový poukaz

   

  Kamarádi – koncert tria brněnských muzikantů - květen 2014

  Translate article by Google Translator
  Kamarádi – koncert tria brněnských muzikantů - květen 2014
   
   

  V úterý 6. května v 15.30 hodin v Galerii Žlutý kopec (2. patro Śvejdova pavilonu) vystoupila známá brněnská trojice Kamarádi ve složení Dáša Hlaváčková, Vojtěch Polanský a Jiří Látal.

  Soubor patří k těm nejžádanějším, které tvoří a hrají už řadu let pro děti, ale nejen pro ně. Předností tohoto autorského divadla je především aktivní spolupráce s publikem.

  Pro vystoupení v MOÚ si připravili pořad nazvaný Zpívejte, lidičky. Jde o přátelské setkání s milými písničkami a povídáním, ve kterém se setkávají moudrost i humor, tak jak je život přináší.

  Hudební část programu tvoří průřez všemi oblíbenými žánry mimo současné pop music. Zaznějí zde melodie nejoblíbenějších písničkářů - od Hašlera po současné tvůrce, nechybí typická česká lidovka, slovácké písničky Jižní Moravy, ale i Jaroslav Ježek či Suchý a Šlitr. Vážnější hudbu zastupuje např. slavná Schubertova Ave Maria.

   

  Děkujeme za Vaše hodnocení.
  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, dejte nám, prosíme, pomocí tohoto formuláře vědět. Po opravě se Vám ozveme, uvedete-li svou e-mailovou adresu. Předem děkujeme za zpětnou vazbu.

  * Ochrana proti robotům
   

  Links for employees MMCI

  Go up