• Ovládací panel Ovládací panel
 • CZ   EN
 •  

  Cizinci a samoplátci v MOÚ

  Informace pro klienty/pacienty

   

  Jste-li cizinec nebo nemáte-li české veřejné zdravotní pojištění, dohodneme se s Vámi na způsobu úhrady služeb poskytnutých Masarykovým onkologickým ústavem (dále jen MOÚ), zprostředkujeme návštěvu u lékaře v MOÚ a zajistíme veškerou administrativu spojenou s Vaší léčbou v našem zdravotnickém zařízení.

   

  Jak postupovat:

  1. Chcete–li se objednat do ambulance v MOÚ, doporučujeme vám kontaktovat pro konzultaci lékaře konziliární ambulance na tel. +420 543 135 809. S ním se dohodnete na termínu vyšetření v MOÚ.

  2. Po příchodu do MOÚ se zaevidujte v Centrální kartotéce, která se nachází v druhém patře Švejdova pavilonu.

  3. Po evidenci v Centrální kartotéce budete odesláni na Úsek zdravotních pojišťoven, který se nachází v Masarykově pavilonu v přízemí za hlavní pokladnou. Zde s vámi uzavřeme smlouvu o hrazené události a sjednáme způsob úhrady. Úhradu je možné provést několika způsoby. Akceptujeme hotovost a platební karty. Na základě dohody je možné některé faktury platit bankovním převodem na náš účet.

  Jste-li občan EU a máte platný průkaz evropského pojištěnce nebo doklad, který jej nahrazuje, případně doklad S2 o schválené vyžádané péči, nezapomeňte tyto doklady přinést s sebou na Úsek zdravotních pojišťoven. Náklady za léčbu lze pokrýt z pojištění ve vašem domovském státě, respektive ve státě, kde máte uzavřené zdravotní pojištění.

  Naopak, pokud jste cizinec, ale máte české veřejné zdravotní pojištění, platí pro Vás stejná pravidla jako pro české pojištěnce.

   

  Kontakty:

  Na níže uvedených telefonních kontaktech nás zastihnete v pracovní době (po-pá 07:00-15:00). Pokud nás kontaktujete e-mailem, odpovíme v co nejkratším čase.

  • Centrální ústředna - +420 543 131 111

  • Konziliární ambulance - +420 543 135 809

  • Úsek zdravotních pojišťoven - +420 543 131 316, +420 543 131 317, e-mail: uszp@mou.cz

   

   

  V případě dotazů se neváhejte zeptat svého ošetřujícího lékaře.

   
  Poslední kontrola stránky odpovědnou osobou proběhla dne: 24. října 2018 8:39. Za správnost obsahu odpovídá Ing. Radka Černá.
  Jméno Ing. Radka Černá
  E-mail cerna@mou.cz
  Telefon 543131316
  *
  *
  *
   
   

  Pokud jste na našem novém webu našli chybu, nebo Vám něco chybí, tak nám prosím pomocí tohoto formuláře dejte vědět. Předem Vám děkujeme a po opravě Vám dáme vědět.

  *
  *
  *
  *
  * Ochrana proti robotům

  Odkazy pro zaměstnance MOÚ